O nás

Jsme největším prodejcem kompletního sortimentu topení, plyn, voda, vybavení koupelen, inženýrských sítí, krbů a kamen v České republice a na Slovensku. Společnost byla založena v roce 1992 a centrála firmy se nachází v Brně - Modřicích. Na Slovensku jsme od roku 2001 jako Ptáček – veľkoobchod, a.s., sídlo společnosti je v Bratislavě.

Našim nejdůležitějším cílem je spokojenost zákazníků. Rozsáhlou sítí poboček pokrýváme všechny regiony České republiky i Slovenska. Svou velikostí se řadíme mezi největší rodinné společnosti v Čechách i na Slovensku a od roku 2004 jsme partnerem evropského sdružení rodinných velkoobchodů technického zařízení budov (EDT). Snažíme se být aktivní v profesních i vzdělávacích programech pro odborníky i školy a díky neustálému zlepšování nabídky a služeb jsme respektovanou společností v oboru.

Plný sortiment, celorepublikové pokrytí a profesionální prodejní servis: to jsou znaky společnosti Ptáček – velkoobchod, a.s. a důvody jejího postavení lídra na trhu. Ať jste investor, velká stavební firma, developer, topenář či instalatér nebo konečný uživatel, každému z vás máme co nabídnout.