Instalatércentra

V roce 2003 jsme vybudovali první Instalatércentrum – koncept provozovny sloužící k prodeji drobného topenářského a instalatérského materiálu, sanitární keramiky a koupelnového vybavení a ostatního základního sortimentu TZB včetně nářadí a ochranných pomůcek pro řemeslníky i koncové spotřebitele. Zákazníci si tento prodej oblíbili, aktuálně máme přes 130 Instalatércenter. Buď jako samostatné prodejní jednotky nebo jsou součástí velkoobchodní pobočky.

  • pokrytí celé ČR a SR
  • přes 130 Instalatércenter
  • skladová dostupnost
  • 6 logistických center

Instalatércentra jsou koncipována jako samoobslužné prodejny s přehledným uspořádáním zboží, kdy zákazník má možnost prezentované zboží si sám vybrat a podívat se na něj. Jsou určena pro prodej jak odborným zákazníkům, tak i koncovým spotřebitelům. Tyto provozovny jsou budovány v jednotné koncepci, skladbě regálů, systému prezentace a uložení zboží. Základním benefitem těchto center pro zákazníky je především rychlá obsluha.

V rámci těchto provozoven nabízíme široké spektrum skladových zásob, které jsou denně automaticky doplňovány z distribučních center pomocí propracovaného každodenního rozvozového systému naším vozovým parkem. Zákazníci tak mají ve své blízkosti dostupný veškerý sortiment TZB, který potřebují ke své každodenní práci.


Najděte nejbližší pobočku

 

Přiložené soubory

  Formát Velikost Akce
Profil firmy PDF 7.33 MB
Company profile PDF ?