Aktualizované vydání příručky Inženýrských sítí

Pojem "Inženýrské sítě" ve vás vyvolává pocity nejistoty? Váháte, jak správně postupovat při napojování stavby na sítě? Pak je tu pro vás naše příručka!

Aktualizované vydání příručky Inženýrských sítí zveřejněno: 7. 6. 2018

Rádi bychom vám představili aktualizované vydání naší příručky Inženýrských sítí. Příručka provede uživatele kompletním rozsahem sortimentu oboru Inženýrských sítí od napojení na existující sítě, přes nakládání s dešťovými a splaškovými vodami, zajištěním pokrytí potřeby pitné vody, odvodu vlhkosti a vody od stavby až po plynové přípojky.

Jednotlivé kapitoly obsahují základní přehled potřebných komponent různých skladeb systémů doplněné o ilustrativní obrázky, které pomohou především méně zkušeným uživatelům či řemeslníkům, kteří se s tímto typem montáží nesetkávají pravidelně.

Příručka Inženýrských sítí obsahuje 34 stran přehledně rozdělených do 5 kategorií:

  • Zachycení, filtrace, retence či akumulace dešťové vody
  • Nakládání se splaškovými vodami (akumulace, čištění)
  • Pokrytí potřeb pitné vody (studny, zásobníky, čerpání)
  • Drenáže a odvádění vlhkosti od stavby
  • Potrubí, tvarovky a příslušenství pro budování a napojování na stávající Inženýrské sítě

Nový katalog krbů, kamen a kotlů si můžete:

Více informací o produktech a aktuální prodejní akce ze sortimentu divize Inženýrských sítí si žádejte u vašeho prodejce nebo na kterékoliv z našich poboček v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Se složitějšími zakázkami vám pomohou naši specialisté Inženýrských sítí.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Příručka Inženýrských sítí 2018 PDF 14.88 MB