Ptáček Premium

Naší vizitkou jsou i showroomy, ve kterých mohou naši zákazníci uskutečnit své představy o dokonalé koupelně pro svůj domov. Právě zde najdou to nejlepší. Exkluzivní dodavatele, krásné a funkční vzorky, VIP poradenství, Architect Point. V budování tohoto typu studií navazujeme na tradici našeho prvního stejně zaměřeného studia v Praze, které jsme otevřeli v roce 2009.

  • prémiové prostory
  • exkluzivní sortiment
  • individuální přístup
  • architect point
  • 3D realita

Prohlédněte si v koupelnových studiích Ptáček Premium aktuální novinky i nejexkluzivnější výrobky vybraných dodavatelů a výrobců prestižních světových značek. Péče o klienty studií Ptáček Premium je ryze individuální. V soukromí našich privátních jednacích prostor s námi můžete probrat všechny vaše představy, nechat si vytvořit vizualizace, domluvit se na spolupráci s architektem či designérem dle vašeho výběru nebo si neformálně popovídat s našimi pracovníky.

Ptáček Premium znamená naplnění všech vašich představ. Staneme se vašimi průvodci světem luxusních koupelen. Nebojíme se výzev v podobě netradičního prostoru nebo neotřelých architektonických řešení. Nechte se inspirovat ukázkami koupelen v našem showroomu. Své nápady budete moci konzultovat s vybranými architekty. Náš Architect Point slouží architektům jako dokonalé místo pro setkávání s klienty. Zde můžete probrat vše potřebné a zároveň si prohlédnout různé realizace.


Najděte nejbližší pobočku

 

Přiložené soubory

  Formát Velikost Akce
Ptáček Premium Book PDF 7.69 MB