Virtuální realita na koupelnových studiích Ptáček

Virtuální realita přichází na koupelnová studia Ptáček, kde nyní nově poskytujeme náhled koupelen jako 360° 3D panoramatický pohled. Na vybraných studiích navíc mohou zákazníci svou budoucí koupelnu prohlédnout pomocí virtuální reality

Virtuální realita na koupelnových studiích Ptáček zveřejněno: 29. 8. 2018

360° panoramatický pohled

V rámci neustálého rozšiřování služeb našim zákazníkům, máme nyní možnost připravit náhledy koupelny v 3D panoramatických pohledech. Rozšiřujeme tak naši standardní a oblíbenou službu 3D návrh zdarma. Novou službu nyní můžete vyzkoušet na všech našich koupelnových studiích po celé ČR. Služba navíc není zpoplatněna, pro návrh platí stejné podmínky jako v rámci standardního grafického návrhu.

Rozšířená realita s 3D brýlemi

Na našich vlajkových koupelnových studiích Hradec Králové, Liberec, Sykora Home Praha - Vysočany, Praha 4 Podolí - Jeremenkova, Jinočany, Sykora Home Brno - Komárov a M-Palác v Brně na Heršpické si zákazníci mohou vyzkoušet prohlídku koupelny ve virtuální realitě! Návrh koupelny naši specialisté nahrají pomocí speciálního vizualizačního software ViSoft do příslušného zařízení a pomocí speciálních brýlí je možné se doslova porozhlédnout po navržené budoucí koupelně. Lépe tak lze vidět všechny detaily, získat reálnější představu o rozložení jednotlivých zařizovacích předmětů, světlosti, barevné kombinaci a koupelně jako celku. Služba je zpoplatněna částkou 500,- Kč formou nevratné zálohy.

Výhody využití služeb koupelnových studií:

  • profesionálně zpracované výstupy, kladečský plán, instalační rozměry a další
  • výpočet materiálové spotřeby
  • individuální návrh optimálního řešení koupelny
  • spolupráce s možností využití zázemí velkoobchodu

Více informací o službách našich specialistů koupelnových studií a kontakt na ně vám poskytne váš prodejce, obchodního zástupce nebo jej získáte na našich Instalatércentrech. Těšíme se na shledání s vámi na našich pobočkách v prodejní síti Ptáček - velkoobchod.