Rozšíření exkluzivních kamen HAAS+SOHN

Rozšiřujeme náš sortiment krbů a kamen o další exkluzivní modely krbových kamen HAAS+SOHN HARTOLA, UMEA II, KALIX a MARMA.

Rozšíření exkluzivních kamen HAAS+SOHN zveřejněno: 19. 10. 2018

Kromě tradičních výrobků z produkce českého výrobce se světovým jménem, značkou HAAS+SOHN, kdy řadu z nichž naleznete i v našem výběrovém katalogu krbů, kamen a kotlů jsou nově v našem portfoliu exkluzivní modely vyznačující se velice dobrými výkonovými parametry a přijatelnou cenou.

Původní modely horzkovzdušných krbových kamen KLÁRA a MAGELIK III pro pohodlné vytápění menších prostor jsme rozšířili o další modely pod označením HARTOLA a UMEA II. Nabídka našich exkluzivních produktů nově tvoří i teplovodní kamna s výměníkem KALIX a MARMA.

Výhody krbových kamen HAAS+SOHN:

  • Účinnost až 82%
  • Výkonný zdroj topení bez nutnosti připojení vody či elektřiny v případě horkovzdušných kamen
  • Pohodlně vytopí prostory o objemu až 189 m3
  • Kvalitní materiály a zpracování
Horkovzdušná kamna HAAS+SOHN
Model
Výkon
Účinnost
Vytápěný prostor*
HARTOLA II antracit/stříbrná 2-6,3 kW
80,0 %
113 m3
UMEA II černá 2,3-7,1 kW
78 %
128 m3
KLÁRA černá/smetanová 2-6,3 kW
80,2 %
113 m3
KLÁRA černá/kaštan 2-6,3 kW
80,2 %
113 m3
MAGELIK III s plotýnkou 2,2-7,1 kW
80,0 %
130 m3
Teplovodní kamna s výměníkem HAAS+SOHN
Model
Výkon
Účinnost
Vytápěný prostor*
KALIX černá/white rock 3,3-10,2 kW (7,3 kW**)
81,0 %
184 m3
MARMA antracit 3,4-10,5 kW (4,9 kW**)
82,9 %
189 m3

*udávaná hodnota je pouze orientační, závisí na celkových tepelných ztrátách nemovitosti
**účinnost výměníku

Vybrané modely krbových kamen HAAS+SOHN HARTOLA a UMEA II nebo KALIX a MARMA s výměníkem, můžete objednat a zakoupit v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Všechny produkty máme v dostatečné zásobě skladem na našich centrálních distribučních místech. Na všechny naše pobočky nebo přímo k zákazníkovi jsme schopni kamna, nebo příslušenství k nim, dodat v rámci několika pracovních dnů od objednání. Více informací o produktech ze sortimentu vytápění a ohřev vody požadujte u svého prodejce, obchodního zástupce nebo na našich Instalatércentrech. Kompletní sortiment výrobků značky HAAS+SOHN je k objednání v prodejní síti Ptáček - velkoobchod.

Prohlédněte si rovněž náš výběrový sortiment krbů, kamen a kotlů na tuhá paliva dostupný v naší prodejní síti v novém katalogu krbů, kamen a kotlů.