Palivo zdarma ke kotlům DAKON!

Společnost DAKON připravila akci na podporu vybraných kotlů na tuhá paliva, ke kterým dostanete poukaz na odběr paliva zdarma!

Palivo zdarma ke kotlům DAKON! zveřejněno: 16. 10. 2018

Rádi bychom vás informovali o prodejní akci na kotle značky DAKON (DOR 4F, DOR 5F P, DOR N AP, DOR N A, DOR 5N A, NP Pyro a SP Pyro).

V období do 31.12.2018 nebo do vyčerpání zásob bude ke všem v akci uvedeným kotlům značky DAKON přikládán poukaz na odběr paliva (uhlí, pelety, dřevo) podle typu kotle. Společnost DAKON a společnost PTÁČEK-velkoobchod, a.s. si vyhrazují právo na změny v průběhu konání akce.

Podrobná pravidla akce a více informací na webu dodavatele: https://www.dakon.cz/

Kotle na tuhá paliva DAKON můžete objednat a zakoupit v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Na našich centrálních distribučních místech máme vybrané modely skladem. Objednané zboží jsme tak schopni dodat na ostatní pobočky nebo přímo k zákazníkovi v rámci několika pracovních dnů od objednání. Více informací o produktech ze sortimentu divize a vytápění a ohřev vody požadujte u svého prodejce, obchodního zástupce nebo na našich Instalatércentrech. Kompletní sortiment výrobků značky DAKON je k objednání v prodejní síti Ptáček - velkoobchod.

Přiložené soubory

Formát Velikost Akce
Akční leták - palivo zdarma ke kotlům DAKON PDF 463.03 KB