Kondenzační kotle Protherm i pro velké rodinné domy

Nejnovější řada kotlů od společnosti Protherm poskytuje kvalitní efektivní vytápění a zajistí uživatelům pohodlí teplé vody v dostatečném množství.

Kondenzační kotle Protherm i pro velké rodinné domy zveřejněno: 18. 12. 2023

Velkou předností těchto kondenzačních plynových kotlů je skutečnost, že automaticky reagují na změnu složení i kvality plynu. Plynové kondenzační kotle řady Protherm Flame Fit splňují nejnovější technologické standardy. Snadno se instalují a nabízejí inovativní funkce pro efektivní udržitelný provoz budoucnosti.

Pohodlné topení s plynovými kotli Flame Fit
Kotle řady Flame Fit jsou také schopné spalovat plyn s příměsí až 20 % vodíku. To zajišťuje perfektní provoz bez nutnosti manuálních úprav, což přináší skutečný komfort. V této řadě naleznete oblíbené plynové kondenzační kotle Panther nebo Tiger Condens.

Pokud jde o regulaci, doporučujeme využít nejnovější bezdrátový prostorový regulátor MiGo Select SRT 51 f s internetovou bránou SR 940 f MiGo Link pro vzdálenou správu kotle. Díky aplikaci MiGo Link bude ovládání zařízení chytřejší, rychlejší, intuitivnější a uživatelsky přívětivější.

Tiger Condens Flame Fit
Špičková technologie se objevuje i v jednom z nejprodávanějších kotlů Protherm. Jedná se o model Tiger Condens. Nejnovější řada kotlů s technologií Flame Fit a optimalizovaným automatickým provozem eleminuje potřeby manuálních přenastavení. Kromě toho tento plynový kondenzační kotel poskytuje také vynikající komfort ohřevu teplé vody díky jejímu vrstvenému ukládání v integrovaném zásobníku. To zajišťuje dostatek teplé vody bez teplotních výkyvů i při současném odběru z více kohoutků. Funkce Smart Eco optimalizuje spotřebu energie při přípravě teplé vody podle zvyklostí domácnosti. Tiger Condens Flame Fit je ideální volbou pro rodinné domy s více koupelnami.

V kombinaci se systémovým regulátorem MiPro Sense dosahuje Tiger Condens energetické třídy účinnosti A+. Pro zajištění snadné výměny má tento kotel stejnou velikost a připojovací rozměry jako jeho předchozí verze.

Tyto i další kotle nebo telená čerpadla jsou v nabídce společnosti Ptáček. Čekají na vás na vybraných Instalatércentrech. Navíc vám je rádi vám přivezeme až na místo určení.