Flexibilní systém RegulusFLEX

Flexibilní systém RegulusFLEX zveřejněno: 18. 8. 2020

Komínová hlavice, flexibilní trubka, vystřeďovací díly, či kolena, průchodky, kontrolní dvířka, stejně jako například zakončovací sady, úchyty a další díly nyní najdete v naší nabídce, pokud budete potřebovat kvalitní flexibilní systém odkouření, určený ke kondenzačním kotlům libovolné značky. Univerzální je svým napojením a průměrem spalinové cesty. Dodavatelem je renomovaný výrobce společnost Regulus. Systém se jmenuje RegulusFLEX.

Flexibilní trubku je možné jednoduše ohýbat a kdekoliv řezat. Po odříznutí požadované délky se na jeden konec nasadí hrdlo a na druhý konec pevný kus trubky. Tak je ohebný kus připraven pro spojení s kterýmkoliv dílem pevného odkouření, jako jsou kolena, T-kusy, vsuvky atd. Uvnitř komínu se trubky vystředí pomocí vystřeďovacích dílů, na výstupu se ukončí pomocí komínové hlavice s krycí deskou. Montáž odkouření se tím výrazně zjednodušuje a čas potřebný pro instalaci zkracuje.

Další prvek systému je flexibilní trubka RegulusFLEX pr. 80 v návinu 10 nebo 20 m (max. 80 m). V nabídce je také komínová sada, která obsahuje patní koleno, 5 vystřeďovacích dílů a komínovou hlavici, popřípadě komínová sada RegulusFLEX ø 80 x 80/125 s patním kolenem s krycí deskou 80/125. K dispozici je i komínová sada RegulusFLEX ø 80 s patním kolenem s držákem do komína.

Jako doplňkový prvek je do systému možné přidat vsuvku s revizním otvorem, případně další díly běžné pro jednoduchý systém o průměru 80 mm. Pro vložení dalších dílů do flexibilní trubky je možné doobjednat další sadu zakončení (1x hrdlo, 1x trubka). Samostatně objednat lze i jednotlivé prvky komínové sady.

Flexibilní systém RegulusFlex je skladem ve vybraných Instalatércentrech Ptáček. K dispozici jsou i jiná řešení odkouření. Pro bližší informace kontaktujte svého obchodního zástupce, popřípadě navštivte nejbližší Instalatércentrum Ptáček, kde získáte odpovědi na své otázky.