Dlaždice RAKO Outdoor jsou IN

Propojit dům se zahradou je díky outdoorovým dlaždicím hračka.

Dlaždice RAKO Outdoor jsou IN zveřejněno: 1. 6. 2020

Přirozený přechod z vnitřních prostor domu do zahrady zajistí útulná terasa. V teplých letních dnech se stává často druhým domovem. Design nových venkovních dlaždic 60 x 60 x 2 cm RAKO Outdoor navíc odpovídá podlahovým sériím QUARZIT, SALOON, KAAMOS, REBEL a PIAZZETTA, takže přechod z interiéru do exteriéru můžete dokonale sladit i opticky.

Kromě teras se dlaždice s 2 cm tloušťkou hodí i pro využití na balkoně, v okolí bazénu, v pergole, na ploché střeše nebo jen jako nášlapné chodníky zakomponované do travní plochy. Jejich zesílená tloušťka a vlastní hmotnost je předurčuje položit přímo do terénu, například do trávníku, štěrku nebo na plastové terče bez použití lepidel a spárovacích hmot. Série Quarzit nabízí dokonce variantu dlaždic 60 x 60 cm s 3 cm tloušťkou ve třech barevných variantách s reliéfním povrchem a protiskluzností R11/B. Tyto dlaždice nám dávají možnost ještě většího využití v oblasti venkovních aplikací včetně pojezdových ploch například garáží a velkých veřejných prostranství.

Výhody venkovních 2 a 3 cm dlaždic:

  • Cenově výhodné řešení pro exteriér: terasy, balkony, zahradní pochozí plochy, střechy, pergoly, bazény, veřejná prostranství atd.
  • Vysoce slinutý keramický materiál s tloušťkou střepu 2 a 3 cm
  • Rektifikovaná hrana
  • Protiskluzný povrch R11/B pro vyšší pocit bezpečí
  • Vysoká chemická odolnost
  • 100 % mrazuvzdorný materiál odolný ke změnám teplot
  • Nesrovnatelně lepší čistitelnost v porovnání s betonovými dlaždicemi, vhodné vysoko-tlakové čištění
  • Jednoduchá instalace s možností vyjmutí dlaždic pro možné opravy, servis apod.
  • Ekologický výrobek s nízkou mírou zatížení životního prostředí, certifikace EPD, LEED

Díky technologii digitálního tisku je kvalita a design dlaždic k nerozeznání od přírodních materiálů. Atraktivní kresbu kamene typu burlington naleznete v sérii Quarzit Outdoor, vzhled břidlice v sérii Kaamos Outdoor, naprosto věrohodný design dřeva pak v sérii Saloon Outdoor. Rebel Outdoor bude slušet moderním exteriérům a Piazzetta Outdoor Vás nadchne svou nadčasovostí. Dlaždice RAKO Outdoor jsou ekologickým výrobkem s nízkou mírou zatížení životního prostředí (certifikace EPD, LEED).