Concept - zimní směs do ostřikovačů

Připravte své auto na zimu, kupte si na našich prodejnách zimní směs do ostřikovačů Concept nyní za výhodnou akční cenu!

Concept - zimní směs do ostřikovačů zveřejněno: 15. 10. 2018

Neutrácejte za drahé směsi na pumpách a pohodlně si nakupte nemrznoucí směs do ostřikovačů s vaším běžným nákupem na našich Instalatércentrech.

Concept zimní směs do ostřikovačů je balena v praktickém 3 litrovém plastovém kanystru. Bod tuhnutí směsi je -30 ºC, což je výhodné pro použití v extrémním mrazu. V případě vyšších zimních teplot lze rovněž naředit destilovanou vodou. Například poměrem ředění 1:1 získáte 6l kapaliny vhodné do -10 °C.

Concept zimní směs je nemrznoucí modrá parfemovaná kapalina určená do ostřikovačů skel a reflektorů, mísitelná se všemi kapalinami na lihové bázi, biologicky snadno odbouratelná.

Využijte naší akční nabídky a vyzkoušejte naši novinku v sortimentu výrobků Concept, dostupnou v síti našich Instalatércentrech, kde ji naši stálí zákazníci naleznou v regálu s nemrznoucími kapalinami nebo u prodejního pultu. Kompletní sortiment výrobků značky Concept je k objednání v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Se speciálními požadavky vám rovněž poradí náš specializovaný tým technické podpory prodeje.

Přiložené soubory

Formát Velikost Akce
Leták - Concept zimní směs do ostřikovačů PDF 134.04 KB