Concept zimní směs do ostřikovačů

Teploty klesají, pamatujete i na Váš vůz? Na našich prodejnách je nyní opět k dostání zimní směs do ostřikovačů Concept za výhodnou cenu!

Concept zimní směs do ostřikovačů zveřejněno: 11. 10. 2019

Nenakupujte drahé směsi na pumpách a pohodlně si nakupte nemrznoucí zimní směs do ostřikovačů s vaším běžným nákupem na našich Instalatércentrech.

Concept zimní směs do ostřikovačů je balena v praktickém 3 litrovém plastovém kanystru. Bod tuhnutí směsi je -30 ºC, což je výhodné pro použití v extrémním mrazu. V případě vyšších zimních teplot lze rovněž naředit destilovanou vodou. Například poměrem ředění 1:1 získáte 6l kapaliny vhodné do -10 °C.

Concept zimní směs je nemrznoucí modrá parfemovaná kapalina určená do ostřikovačů skel a reflektorů, mísitelná se všemi kapalinami na lihové bázi, biologicky snadno odbouratelná.

Využijte naší akční nabídky a vyzkoušejte směs do ostřikovačů dostupnou v celé síti našich Instalatércentrech, kde ji naši stálí zákazníci naleznou v regálu s nemrznoucími kapalinami nebo u prodejního pultu. Kompletní sortiment výrobků značky Concept je k objednání v prodejní síti Ptáček - velkoobchod.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Leták - Concept zimní směs do ostřikovačů PDF 133.55 KB