Akční leták venkovních dlažeb

Jak sladit terasu s interiérem? Najděte inspiraci v nové akční nabídce!

 Akční leták venkovních dlažeb zveřejněno: 10. 5. 2024

Možná také tápete nad tím, jak sladit povrch terasy s dlažbou v interiéru. Tato problematika je aktuální zejména v případě, kdy obývací pokoj přímo navazuje na prostor terasy. Není třeba mít svázané ruce nabídkou pouze betonových nebo teracových dlažeb. Řešením jsou 2 cm silné keramické dlaždice navržené ve stejném designu jako 1cm dlažba použitá v interiéru celého domu. Projděte si nový leták s akční nabídkou venkovní dlažby.

Všechny typy 2cm dlaždic vychází z původních sérií určených do interiéru. Vnitřní prostory tak mohou být dokonale sladěny s vnějšími. A je rozhodně z čeho vybírat. Například série MY EARTH od VILLEROY & BOCH je dostupná ve čtyřech odstínech, jako série do koupelen, díky čemuž se nabízí nespočet možností jejího využití (Light Beige, Baige, Grey a Anthracite). Dnes velmi oblíbenou dlažbu v dekoru imitace dřeva, používanou např. v obývacích pokojích a ložnicích, naleznete v sérii FORESTA od MARAZZI. Dostupný je i design imitace betonové stěrky, a to také od MARAZZI nebo od společnosti IMOLA.

Keramickou dlažbu lze použít v podstatě kamkoliv na terasy, balkony, chodníky, okraje bazénů, veřejné venkovní prostory nebo schodiště. Jejími hlavními výhodami, oproti betonovým nebo teracovým dlažbám, jsou stálobarevnost, nenasákavost, dobrá čistitelnost, odolnost vůči kyselinám, pevnost nebo přesný tvar. Mezi další benefity patří možnost opětovného použití a snadná manipulace i instalace. Navíc je dlažba vyráběna ekologicky. Nedělejte žádné ústupky v designu, kvalitě, ani způsobu pokládky - zkrátka žádná omezení. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky takovou dlažbu, která se vám bude líbit. Kompletní nabídku najdete i v samostatné katalogu dlažeb, který je na webu či našich pobočkách.

Akční leták venkovní dlažby je platný do konce listopadu. Dlažba uvedená v našem akčním letáku je k dispozici v našich studiích v prodejní síti Koupelny Ptáček. Další vybrané série obkladů i dlažeb máme většinou skladem na našich centrálních distribučních místech, odkud jsme schopni je dodat na jakoukoliv naši pobočku, či přímo k vám domů, a to v řádu několika pracovních dnů. Pro více informací kontaktujte naše prodejce v nejbližším koupelnovém studiu nebo si přímo sjednejte schůzku a budeme se v dohodnutém čase moci věnovat pouze vám.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Katalog Dlažby Outdoor 2.0 PDF 21.61 MB
Akční leták venkovní dlažby Outdoor PDF 2.28 MB