Výprodej až -70% a rozšíření studia v Olomouci

Připravujeme velké rozšíření koupelnového studia v Olomouci! Spolu s tím chystáme velkou modernizaci prezentovaného zboží. Na stávající vystavené produkty nabízíme slevu až -70%!

Výprodej až -70% a rozšíření studia v Olomouci zveřejněno: 6. 8. 2019

Připravujeme modernizace a inovaci koupelnového studia v Olomouci, které bude i nadále fungovat v rámci našeho olomouckého areálu obchodně-logistického centra firmy Ptáček. Rozšířením budovy koupelnového studia vznikne de facto od základu nové a reprezentativní studio koupelen s prodejní plochou necelých 1.500 m2. Svou rozlohu a vybaveností se bude řadit mezi nejmodernější a největší koupelnová studia v ČR. Kromě rozsáhlé expozice koupelnových produktů bude nový showroom prezentovat také prvky interiérového designu a bohatou výstavku krbů a kamen.

Nová lepší nabídka služeb

Protože se snažíme naše služby a nabídku produktů neustále zlepšovat, připravujeme pro Vás zbrusu novou výstavku koupelnového sortimentu zahrnující aktuální trendy a to nejmodernější vybavení do koupelen, které je v současnosti dostupné na našem trhu.

Výprodej se slevou až -70%

Velká většina z původního studia musí pryč! Proto jsme pro vás již nyní připravili výprodej na vystavené zboží s výraznými slevami až -70%! Rekonstruujete a chtěli byste kvalitní, designové umyvadla, vany či sprchové kouty, ale nemůžete si je dovolit? Navštivte co nejdříve koupelnové studio na stávající adrese a vyberte si designové kousky za zlomek jich původní ceny. Produkty renomovaných výrobců můžete takto získat za cenu současně prodávaných ekonomických výrobků!

Závazek odpovědného přístupu

Nová energeticky méně náročná budova jde ruku v ruce s naší strategií odpovědnosti vůči společnosti. Obchodní centrum bude vybaveno moderními technologiemi pro snížené energetické a náročnosti budov. Zvyšuje komfort nejen pro samotné zákazníky ale i pro naše zaměstnance. Rodiny s dětmi zde rovněž naleznou odpočinkovou zónu, dětský koutek a nápojové a prodejní automaty na občerstvení.

Již brzy Vás rádi přivítáme v nových prostorách!