Vrtačkové čerpadlo Noria Kubík

S příchodem jara začínají i práce kolem domu a na zahrádkách. Zajímavou novinkou, která jistě najde využití i ve vaší domácnosti, je vrtačkové čerpadlo Kubík od společnosti Noria.

Vrtačkové čerpadlo Noria Kubík zveřejněno: 28. 4. 2017

Čerpadlo je určeno pro využití v privátním sektoru. Svou univerzálností dokáže nahradit domácí vodárnu, zahradní či bazénové čerpadlo nebo wap. Tělo čerpadla je tvořeno z nerezového pouzdra, ve kterém jsou uložena ložiska na hnací hřídeli pro připojení pohonu a mechanická ucpávka sacího tělesa pro připojení sání a hydraulické části. Vstup pro sání je opatřen závitem G1" a výstup G3/4".

Pomocí Kubíka je možné čerpat většinu kapalin v domácnosti, stavbě či zahradě o teplotě až 50 °C. Zalévání zahrádky, zavlažování trávníku, čerpání z nádrží a studní, napouštění a vypouštění bazénů a jezírek. Mytí auta, kola, zahradního nářadí, chodníčků, fasády či jiných předmětů. Vše jednoduše a bez zvláštních nároků na údržbu. Jako pohon může sloužit elektrická vrtačka, AKU šroubovák, pneumatické nářadí nebo jiný mechanický či manuální zdroj, který je schopný uvést čerpadlo do otáček v rozmezí 100 – 3000 za minutu. Maximální sací hloubka je 8 metrů, tlak čerpané kapaliny nesmí přesáhnout 0,8 MPa.


Inovativní čerpadlo Noria Kubík má řadu výhod:

  • Rychlé sestavení a mnoho možností použití
  • Nerezové tělo
  • Průtok až 24 l/min., sací hloubka až 8 m
  • Atraktivní MOC: 3207,- s DPH 21% (platná od 1.5.2017 do změny ceníku, aktuální cenu vám na požádání sdělí na jakémkoliv našem Instalatércentru)

Vrtačkové čerpadlo Noria Kubík můžete objednat a zakoupit v prodejní sítí Ptáček - velkoobchod. Čerpadlo máme skladem na všech našich pobočkách. Více informací o produktech ze sortimentu divize inženýrských sítí a čerpadel a vodárenství požadujte u svého prodejce, obchodního zástupce nebo na našich Instalatércentrech. K dipozici jsou vám rovněž naši specialisté inženýrských sítí, kteří vám rádi a ochotně se sortimentem čerpadel pro dům a zahradu pomohou. Poradí vám nejen s výběrem vhodné technologie, ale i se zajištěním kompletní cenové nabídky a dodávkou produktů až na stavbu. Další výrobky značky Noria jsou k objednání v prodejní síti Ptáček - velkoobchod.

  • Ptáček-velkoobchod: Vrtačkové čerpadlo Noria Kubík
  • Ptáček-velkoobchod: Vrtačkové čerpadlo Noria Kubík
  • Ptáček-velkoobchod: Vrtačkové čerpadlo Noria Kubík
  • Ptáček-velkoobchod: Vrtačkové čerpadlo Noria Kubík
  • Ptáček-velkoobchod: Vrtačkové čerpadlo Noria Kubík

Přiložené soubory

Formát Velikost Akce
Leták - Vrtačkové čerpadlo Noria Kubík PDF 225.22 KB