Vesta Wilo jako dárek k čerpadlu STRATOS

Vesta Wilo jako dárek k čerpadlu STRATOS zveřejněno: 20. 11. 2020

Ve spolupráci s dodavatelem WILO pro vás společnost Ptáček připravila akci na podporu prodeje čerpadel STRATOS. Nyní dostanete za nákup čerpadla STRATOS vestu WILO.

Akce začala 16. 11. 2020, vztahuje se na nákup čerpadel od tohoto data, a trvá do vyprodání zásob oběhových čerpadel STRATOS nebo do rozdání dárků WILO. Akce se vztahuje pouze na čerpadla STRATOS, ne na modely STRATOS MAXO ani na jiné typy čerpadel.

Vestu WILO získá registrovaný zákazník nákupem jakéhokoli typu čerpadla STRATOS v naší prodejní síti. Nákup musí být realizován na fakturu. Kopii faktury je potřebné oskenovat a zaslat na emailovou adresu: tomas.svoboda@wilo.com. Na základě této faktury bude zákazníkovi odeslané potvrzení o přijetí jeho kopie faktury, splnění podmínek a odeslání vesty. Vesta za váš nákup, bude zaslána na pobočku, kde jste čerpadlo koupili, a nebo ji dostanete přímo na adresu uvedenou na faktuře. V e-mailu uveďte vámi preferovaný způsob doručení dárku.

Akce je určená pouze registrovaným zákazníkům firmy Ptáček a platí podle přesně stanovených podmínek, o kterých vám více řekneme v našich Instalatércentrech nebo se o nich dozvíte u svých obchodních zástupců a prodejců.