Veletrh Ptáček již popáté ovládl brněnské výstaviště

Společnost PTÁČEK-velkoobchod a.s., provozovatel sítě studií KOUPELNY PTÁČEK a velkoobchodu PTÁČEK prezentovala již na 5.ročníku veletrhu PTÁČEK svou širokou nabídku služeb a produktů individuálním stavebníkům, laické a odborné veřejnosti.

Veletrh Ptáček již popáté ovládl brněnské výstaviště zveřejněno: 4. 5. 2017

Brno, 4. 5. 2017 - Pátý ročník potvrdil zájem o nové trendy a technologie. Svědčí o tom i počet návštěvníků obou částí veletrhu (veřejné i neveřejné - pozn. red.), množství rozdaného materiálu a také zájem ze strany dodavatelů a výrobců. Letos se počet vystavovatelů opět navýšil a to na více než 160 prezentujících subjektů na ploše více než 5.000 m2. A rozhodně se bylo na co dívat.

Veletrh PTÁČEK byl v letošním roce již podruhé v historii zpřístupněn i široké veřejnosti, a to v pátek 28. a v sobotu 29. dubna. Samostatná expozice divize KOUPELEN PTÁČEK, kde se mohla veřejnost seznámit nejen s šíří naší nabídky, ale i s profesionálními službami, které celá síť studií koupelen nabízí, přinesla letos řadu novinek. „Kromě nového loga a faceliftu naší značky jsme odhalili ochutnávku budoucnosti na našich studiích. S virtuální realitou se setkáváme stále častěji a tak i my chceme v tomto směru udržet tempo s aktuálními trendy. Zákazníci si mohli vyzkoušet, jaké to je vidět návrh své koupelny v prostoru. Tuto službu budeme nabízet nejprve na vybraných studiích a poté bychom chtěli nástroj rozšířit na další velké pobočky. K dispozici byli po celou dobu veletrhu samozřejmě naši specialisté, kteří radili zájemcům o nové koupelny. Našim cílem není prodávat koupelny na veletrhu, ale zákazníkům představit možnosti a svěřit je do péče našim specialistům v regionech. Ti se postarají o kompletní péči, návrh a dodávku vybrané koupelny. Vždy musíme řešit konkrétní realizaci dle individuálních požadavků, dispozic konkrétních prostor a také finančních možností klienta.“ upřesňuje ředitelka koupelnových studií Ing. Ivana Nová.

Společnost PTÁČEK - velkoobchod, provozovatel sítě studií KOUPELNY PTÁČEK a velkoobchodu PTÁČEK, uspořádal letos již pátý ročník veletrhu novinek významných dodavatelů sortimentu topení – plyn – voda – sanita – koupelny - inženýrské sítě - obnovitelné zdroje v České republice a na Slovensku. Navštívit jej mohla i laická veřejnost ve dnech 28. a 29. dubna 2017, kdy byl veletrh přístupný jako součást stavebního veletrhu. Tři dny předtím byly, stejně jako v minulých letech, brány pavilonu „V“ brněnského výstaviště otevřeny pouze pro odbornou veřejnost. Veletrh nabídl ty nejčerstvější novinky (z oblasti vytápění, sanitárního vybavení a koupelen), které byly představeny v únoru na největším světovém veletrhu ISH ve Frankfurtu. Někteří dodavatelé prezentovali zcela nové zajímavé expozice, z nichž zaujaly například kamiony společností GROHE a GRUNDFOS, karavan KLUDI nebo autobusy NORIA a LUNA PLAST.

Velkoobchod PTÁČEK pak prezentoval na několika samostatných expozicích své divize Koupelen, Krbů a kamen, Alternativního vytápění, Obnovitelných zdrojů a Inženýrských sítí. Na stáncích byly podrobně prezentovány privátní značky Concept sanita, topení a obnovitelné zdroje, Easy a exkluzivní dodavatel japonského sanitárního vybavení TOTO. Celkově se na více než 5.000 m2 plochy výstaviště prezentovalo více než 160 dodavatelů z České republiky, Slovenska, Itálie a dalších zemí.

"Všem návštěvníkům děkujeme za účast a zájem. Vystavovatelům za jejich expozice. Zaměstnancům podílejících se na přípravě veletrhu za jejich snahu a ochotu. Věříme, že ten příští ročník bude ještě zajímavější a budeme mít opět co nabídnout. Těšíme se zase za rok na shledání s vámi." uzavírá pátý ročník veletrhu manažer marketingu Ing. Ivan Kousal.

  • Koupelny Ptáček: Veletrh Ptáček již popáté ovládl brněnské výstaviště
  • Koupelny Ptáček: Veletrh Ptáček již popáté ovládl brněnské výstaviště
  • Koupelny Ptáček: Veletrh Ptáček již popáté ovládl brněnské výstaviště
  • Koupelny Ptáček: Veletrh Ptáček již popáté ovládl brněnské výstaviště
  • Koupelny Ptáček: Veletrh Ptáček již popáté ovládl brněnské výstaviště