Veletrh Ptáček 2019 plný příjemných setkání

Více než 150 vystavovatelů ze sortimentu topení, instalace, koupelnové a sanitární vybavení, inženýrské sítě a další se sešlo v Brně.

Veletrh Ptáček 2019 plný příjemných setkání zveřejněno: 4. 4. 2019

Příjemnou novinkou letošního sedmého ročníku Veletrhu Ptáček, který již tradičně proběhl na brněnském výstavišti, bylo místo konání. Pavilon „P“ přinesl nový větší prostor plný příležitostí pro profesionály v oboru, kteří měli možnost nakoupit zboží s veletržními slevami, seznámit se s novinkami vystavovatelů a navázat či utužit obchodní vztahy.

Právě nové obchodní trendy a příznivé ceny bylo to, co přivedlo na Veletrh Ptáček 2019, který proběh od 2. do 4. dubna, několik tisíc zákazníků z řad registrovaných obchodních partnerů společnosti Ptáček. Největší zájem byl o stánky tradičních výrobců tepelných zdrojů a o instalace. Bez povšimnutí nezůstaly ani stánky prodejců, jejichž zařízení poskytuje ekologickou nebo alternativní výrobu energie.

Společnost Ptáček byla na Veletrhu zastoupena hned několika vlastními expozicemi. Řada zájemců si prohlédla stánek Ptáček – krby a kamna, Ptáček - alternativní zdroje nebo Ptáček – inženýrské sítě. Stejně tak lákala nabídka i expozicí privátní značky Concept – topení a sanita nebo značky Easy, zastřešující ekonomické produkty dobré kvality za velice výhodné ceny. Zastoupeny vlastní expozicí byly i Koupelny Ptáček s pestrou nabídkou koupelnových realizací.

Na ploše přes 5 000 m2 si mohli návštěvníci prohlédnout expozice více než 150 vystavovatelů ze sortimentu topení, instalace, koupelnové a sanitární vybavení, inženýrské sítě či alternativní a obnovitelné zdroje vytápění a energie. Z pohledu našich zákazníků i vystavovatelů šlo o velmi úspěšnou akci, což stvrzuje kromě rekordní návštěvnosti i rekordní množství objednávek. Patrné bylo, že Veletrh Ptáček má již pevnou tradici a především dobré jméno u zákazníků.

Protože je Veletrh Ptáček také místem neformálních setkání, nechyběly prostory pro jejich realizaci, šlo o zábavní a občerstvovací zónu, která byla letošní ročník velice vydařená a komfortně nadimenzovaná, poskytovala tak potřebné zázemí bez nepříjemných front a čekání na občerstvení či místo k odpočinku. V celodenním programu nejvíce lákalo losování bohaté tomboly s hodnotnými cenami, výtečné pohoštění a bohatý doprovodný program. Do posledního místa se zaplnila plocha před pódiem například při vystoupení baviče Lukáše Pavláska a k zábavě a příjemné atmosféře přispěla i skupina Legendy se vrací.

Všem našim zákazníkům, dodavatelům, partnerům a našim zaměstnancům, podílejících se na celé přípravě i vlastní realizaci tímto děkujeme a těšíme se na další, již osmý ročník.