Tepelně spínaná zásuvka TS01

Společnost Elektrobock představuje novou, tepelně spínanou zásuvku s nočním útlumem teploty TS01.

Tepelně spínaná zásuvka TS01 zveřejněno: 19. 1. 2017

V zimním období si někdy vypomáháme k dosažení požadovaného teplotního komfortu různými přídavnými topidly, které máme potřebu regulovat v jejich účinnosti. Zásuvky TS01 jsou vhodné pro ovládání přímotopů, infrapanelů, topných žebříků (vysoušeče ručníků), nebo teplovzdušných ventilátorů.

Tepelně spínaná zásuvka TS01, novinka společnosti Elektrobock, je vhodná jako termostat pro některé druhy elektrického vytápění, s nastavitelným teplotním rozsahem od 11 °C do 28 °C. TS01 disponuje funkcí Automatický noční útlum teploty, kde stiskem jednoho tlačítka sníží teplotu vytápění o 3 °C na 8 hodin. Cyklus se opakuje každý den ve stejnou dobu.

TS01 je tepelně spínaná zásuvka s uživatelsky jednoduchým analogovým ovládáním. Vyznačuje se malou teplotní hysterezí (rozdíl mezi teplotou, kdy termostat zapne a vypne) a dlouhodobou stálostí nastavení teploty.

Zásuvka TS01 disponuje základními funkcemi pro regulaci teploty v konkrétní místnosti. Pro její instalaci na zdroj vytápění není potřeba odborná montáž, stačí zapojit do klasické zásuvky a připojit konektor napájení tepelného zdroje.

Výrobek je možné objednat v prodejní síti Ptáček - velkoobchod.

Přiložené soubory

Formát Velikost Akce
Leták - TS01 PDF 1.24 MB