Stavební veletrh Brno

Společnost PTÁČEK – velkoobchod, a.s. se opět zúčastnila stavebního veletrhu v Brně, který se konal 27.2. - 2.3.2019 na výstavišti v Brně (BVV).

Stavební veletrh Brno zveřejněno: 25. 2. 2019

Stejně jako v předchozích letech se společnost PTÁČEK – velkoobchod, a.s. účastnila stavebního veletrhu v Brně, který se konal v období 27.2. - 2.3.2019 na výstavišti v Brně. Letošní ročník se znovu zaměřil na moderní trendy ve stavebnictví a ekologické vytápění a snižování nákladů na provoz a údržbu nemovitostí.

Z vystavovaných produktů kategorie moderního a ekologického bydlení, zde byla prezentována nová rekuperační a větrací jednotka CONCEPT 250, klimatizační jednotky BAXI LUNA CLIMA a tepelné čerpadlo DE DIETRICH AWHP. Další část prezentace na našem stánku tvořily úsporné plynové kondenzační kotle DE DIETRICH a BAXI a úsporná krbová kamna HAAS+SOHN, moderní inteligentní regulace a další zajímavosti ze světa tepelné techniky, větrání a chlazení.

Zákazníci si rovněž mohli prohlédnout prezentaci naší divize koupelen. Vystavená vzorová koupelna reprezentovala produkty značek MARAZZI, IMOLA, VITRA, P.M.H, KEUCO, RAVAK a GEBERIT. Na stánku si zájemci mohli vyzkoušet virtuální realitu a 3D brýle. Novou službu dostupnou na všech našich studiích v síti Koupleny Ptáček. Zároveň zde naši specialisté představovali náš exkluzivní koupelnový koncept Ptáček Premium.

Spolu s kolegy z oddělení marketingu, koupelnových studií, technické podpory a obnovitelných zdrojů, děkujeme všem návštěvníkům za návštěvu našeho stánku.

  • Stavební veletrh Brno
  • Stavební veletrh Brno
  • Stavební veletrh Brno
  • Stavební veletrh Brno
  • Stavební veletrh Brno