Šestý ročník Veletrhu Ptáček

Srdečně vás zveme na Veletrh PTÁČEK, který se koná ve dnech 24. - 28. 4. 2018 v pavilonu "V" areálu Brněnského výstaviště v rámci mezinárodního stavebního veletrhu.

Šestý ročník Veletrhu Ptáček zveřejněno: 20. 3. 2018

Společnost PTÁČEK - velkoobchod, provozovatel sítě studií Koupelny Ptáček a konceptu samoobslužných prodejen, tzv. Instalatércenter, pořádá letos šestý ročník veletrhu se zaměřením topení – plyn – voda – sanita – koupelny - inženýrské sítě - obnovitelné zdroje.

Od 24. do 26. dubna 2018 je veletrh přístupný pouze pro odbornou veřejnost. Profesionálové (naši obchodní partneři) veletrh mohou navštívit po dohodě se svým obchodním zástupcem.

Ve dnech 27. a 28. dubna 2018 je veletrh zpřístupněn v rámci mezinárodního stavebního veletrhu i pro veřejnost.

Veletrh PTÁČEK nabídne ty nejčerstvější novinky ekonomicky únosného a ekologického vytápění, sanitárního vybavení a koupelen, obnovitelných zdrojů energie, nakládání s dešťovou vodou a dalších populárních témat ve stavebnictví.

Na ploše 4.000 m2 se představí přes 140 dodavatelů a vystavovatelů. K dipozici budou ukázky a funkční vzorky produktů, proškolení technici a připraveny budou zvýhodněné ceny na pořízení vybraných technologií.

Těšíme se na setkání s vámi - váš PTÁČEK-velkoobchod, a.s.