Referenční dodávka do Grandhotelu Tatra

I přes velký stavební boom je poměrně malý podíl těch staveb, které mají svůj osobitý charakter a vzbuzují v člověku emoce. Jednou z nich je bezesporu Grandhotel Tatra.

Referenční dodávka do Grandhotelu Tatra zveřejněno: 7. 8. 2017

Společnost PTÁČEK - velkoobchod, a.s., provozovatel největší sítě koupelnových studií a velkoobchodních prodejen se sortimentem pro instalace (Instalatércenter), dodávala na již zmíněnou stavbu v překrásné krajině uprostřed Beskyd a Javorníků.

Kvalitní a designově zajímavé obklady a dlažby v dekorech kamene a dřeva zdobí grandhotel Tatra s kapacitou 41 pokojů a širokou nabídkou služeb. Exkluzivní dodávku dlažeb do interiérů koupelen, chodeb a podlah wellnessu či lobby baru zdobí stejně jako obklad některých stěn kvalitní produkty největších evropských keramiček.

Náš profesionální servis můžeme poskytnout i vám pro vaše velké či malé projekty. Při developerských projektech nabízíme možnost vybudování vzorové kóje uživatelského standardu na vybraných studiích a řešení klientských změn. Malé projekty obsloužíme na kterémkoliv z našich více než padesáti koupelnových studií.

Důvěřujte odborníkům a obraťte se na nás.