RAVAK: Koncept 10°

V jednoduchosti je krása. Společnost RAVAK představila zcela nový koncept založený na velmi jednoduché myšlence pootočení či naklonění jednotlivých výrobků o 10°.

RAVAK: Koncept 10° zveřejněno: 25. 9. 2015

Asymetrie, která se na první pohled může zdát nepraktická do klasických prostorů, naopak překvapí širokými možnostmi využití. Vana, umyvadla i vodovodní baterie série 10° natočené do prostoru, (?) tak budí vstřícný dojem a svým netypickým uložením si (odstranit zvratné zájmeno, mění význam věty) získaly i praktický užitek. Asymetrická akrylátová vana Ravak 10° je charakterizována čistým tvarem kloubící jednoduchost a eleganci.

Uživateli rovněž nabízí komfortní prostor pro sprchování, který lemuje přesně padnoucí vanová zástěna. Další její předností je prostorná odkládací zóna využitelná i jako praktické sedátko. Další částí ucelené série nového konceptu Ravak 10°, jehož autorem je český designér Kryštof Nosál, jsou designově nakloněná umyvadla z litého mramoru klasická a nebo natočená do prostoru o 10° vhodná pro doplnění k vaně 10°. Součástí konceptu Ravak 10° je samozřejmě i doplňující koupelnový nábytek, tak aby šel uživateli volně vstříc svým atypickým řešením. Celý tento koncept společnost RAVAK představila v rámci loňského Designbloku v Praze. Můžeme se tak i letos těšit na další originální řešení, kterým RAVAK bude chtít jistě překvapit.