První společný ceník od Flamca a Comapu

Společnosti Flamco a Comap spojují své síly a vzniká divize Aalberts Hydronic Flow Control, která představuje komplexní nabídku v oblasti tepelné techniky.

První společný ceník od Flamca a Comapu zveřejněno: 7. 2. 2022

Společnosti Flamco a Comap jsou řadu let sesterskými firmami v rámci průmyslové skupiny Aalberts. Produktová portfolia obou společností se vzájemně doplňují, v produktových řadách je významná synergie a z tohoto důvodu se vedení skupiny rozhodlo spojit aktivity obou firem a nabídnout tak svým partnerům ucelený program postavený na inovativních a moderních technologiích.

Společnost Flamco je zaměřena na efektivitu a bezpečnost hydraulických soustav, je rovněž specialistou na vybavení kotelen, kompaktní předávací stanice a čerpadlové skupiny. Společnost Comap se specializuje na rozvody, vyvažování hydraulických rozvodů a plošné vytápění. Kombinací produktů a služeb společností Flamco a Comap vzniká velmi moderní portfolio řešení „od zdroje po spotřebič.

Výhody pro partnery

„Spojujeme silné stránky společností Comap a Flamco, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout kompletní řešení přizpůsobená jejich potřebám.“ říká pan Maarten van de Veen, generální ředitel Aalberts Hydronic Flow Control, a pokračuje: „Zákazníci a partneři mají k dispozici širší a ucelenější nabídku, ale kontaktní osoba pro řešení konkrétního projektu či zakázky je jedna.“

Společnou nabídku představuje první ceník Aalberts Hydronic Flow Control. Výrobky zde naleznete rozdělené do následujících kapitol: za značku Comap to jsou: radiátorové armatury, rozvody vody a topení z vícevrstvých trubek, rozvody plynu z vícevrstvých trubek, kulové uzávěry na vodu a zabezpečovací armatury, kvalita vody, nářadí a nástroje.

Značka Flamco nabízí produkty v kapitolách: expanzí systémy, tlaková ochrana, separace vzduchu, nečistot a doplňovací systémy, akumulace a ohřev vody, domovní a bytové předávací stanice, distribuce energie, vyvažování a regulace, měření a snímání, předávání tepla, základní ventily a armatury, pitná voda kvalita a bezpečnost, kotvicí technika.

Touto komplexní nabídkou v oblasti tepelné techniky Aalberts HFC potvrzuje motto skupiny Aalberts - „Nekupujte výrobky, kupujte řešení.“

Zboží uvedené v ceníku můžete objednat a zakoupit v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Více informací o produktech ze sortimentu divize vytápění a ohřev vody požadujte u svého prodejce, obchodního zástupce nebo na našich Instalatércentrech. Se složitějšími realizacemi vám rádi poradíme a pomůžeme.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prvni_spolecny_cenik Flamca a Comapu PDF 9.16 MB