Předizolované potrubí - chytrá a efektivní montáž

Chytré materiály šetří váš čas a peníze. Přinášíme vám novinku v sortimentu - předizolované potrubí REHAU a Uponor s možností řezu dle požadavku zákazníka.

Předizolované potrubí - chytrá a efektivní montáž zveřejněno: 27. 2. 2017

Na našich centrálních skladech jsme pro vás naskladnili dva vysoce kvalitní systémy předizolovaného potrubí Uponor Ecoflex Thermo Twin na centrálním skladu v Modřicích u Brna a REHAU RAUTHERMEX na centrální skladu v Jinočanech u Prahy. V případě speciálního požadavku je možné dodat vybraný systém na jakoukoliv stavbu po celé České republice. Potrubí je možné řezat na požadované míry dle přání zákazníka!

Základem systému je topenářská trubka PE-Xa obalená tepelně-izolační pěnou. Vnější vrstvou je PE obal bránící mechanickému poškození. Předizolované potrubí pro rozvody topné vody je možné použít v různých typech budov od rodinných a bytových domů, veřejný sektor až po vícepodlažní komerční a průmyslové stavby. Spojování potrubí probíhá pomocí systémových tvarovek, která zaručují pevnost a trvanlivost spoje. Trubky jsou dodávány v délkách dle požadavků zákazníka, s možností řezání na míru z navíjecích cívek. Díky tomu se razantně urychluje a zlevňuje vlastní pokládka systému a šetří se náklady a pracnost spojená s dodatečnou izolací klasických trubek.

Předizolované potrubí Uponor Ecoflex Thermo Twin a REHAU RAUTHERMEX je vhodné pro média s teplotou do max. 95 °C a max. pracovním tlakem 6 bar.

Typ trubky DN
Kde koupit
RAUVITHERM UNO 32/120 mm
RAUVITHERM DUO 25+25/150 mm
RAUVITHERM DUO 32+32/150 mm
RAUVITHERM DUO 40+40/150 mm
Uponor Ecoflex Thermo Twin 25+25/175 mm
Uponor Ecoflex Thermo Twin 32+32/175 mm

Možnosti využití předizolovaného potrubí:

  • dálkové rozvody tepla a pitné vody
  • rozvody pro průmyslové a chladící zařízení
  • rozvody k zařízením pro zpracování biomasy
  • rozvody k bazénům

Předizolované potrubí a systémové příslušenství je možné zakoupit v prodejní síti Ptáček Velkoobchod. Kompletní systémy včetně tvarovek a příslušenství jsou naskladněny na našich centrálních skladech, odkud jsme schopni je dodat na jakoukoliv naši pobočku, či místo určené zákazníkem, do několika pracovních dnů od objednání.