OSMA, kvalita s prodlouženou zárukou

Základem kvalitně odvedené práce je kvalitní produkt. Instalace rozvodů pro odpadní potrubí přinášíme ve vysoké kvalitě nyní s prodlouženou zárukou na 5 let!

OSMA, kvalita s prodlouženou zárukou zveřejněno: 20. 7. 2018

Kvalitní výrobce kompletního sortimentu trubek a tvarovek odpadního a kanalizačního potrubí s českou výrobou a 25-ti letou tradicí nově nabízí na zakoupené kompletní systémy HT a KG prodlouženou záruku 5 let*!

Systém vnitřní kanalizace OSMA HT Plus a univerzální systém pro vnitřní i venkovní použití OSMA KG System SN4, SN8 a SN10 je k dostání v prodejní síti Ptáček - velkoobchod a je běžným sortimentem našich samoobslužných prodejen, tzv. Instalatércenter.

Protože na kvalitě nám záleží, dodáváme pouze tyto osvědčené systémy s předpokládanou životností až 100 let! Zárukou kompatibility trub a tvarovek, zárukou těsnosti spojů a materiálem bez olovnatých stabilizátorů.

Výhody nadstandardního sortimentu pro vnitřní odpadní potrubí OSMA HT Plus:

  • robustnější trubky i tvarovky
  • vyšší ochrana proti hluku 26 dB
  • vysoká tepelná odolnost do 90°C
  • zlepšené parametry hořlavosti

Kompletní sortiment pro vnitřní a venkovní rozvody odpadů a kanalizace OSMA můžete zakoupit na všech velkoobchodních prodejnách a každém Instalatércentru v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Díky velkým skladovým zásobám, kterými naše společnost disponuje, je dodání přímo k zákazníkovi či na stavbu možné téměř obratem. Více informací o produktech ze sortimentu Inženýrských sítí a instalace požadujte u svého prodejce, obchodního zástupce nebo na našich Instalatércentrech.

* platí pro dimenze do DN 200 včetně, při výhradním použití komponentů OSMA

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Leták - OSMA KG PDF 284.38 KB
Leták - OSMA HT Plus PDF 286.11 KB