Nový katalog venkovních dlažeb

Jak sladit terasu s interiérem? Na tuto otázku přinášíme odpověď ve formě našeho nového katalogu!

Nový katalog venkovních dlažeb zveřejněno: 18. 6. 2018

Často přicházejí zákazníci na naše studio s otázkou, jak technicky vyřešit bezstarostnou pokládku terasy a ještě ji sladit s dlažbou použitou v interiéru. Tato problematika je zejména aktuální, když obývací pokoj přímo navazuje na prostor terasy. Není třeba mít svázané ruce nabídkou různých betonových nebo teracových dlažeb. Řešením jsou 2 cm silné keramické dlaždice, které jsou ve stejném designu jako 1 cm dlažba použitá v interiéru celého domu.

Všechny tipy 2 cm dlaždic, jsou totiž vždy součástí původní 1 cm série a vnitřní prostory s vnějšími tak mohou být dokonale sladěny. Například série MY EARTH OUTDOOR od VILLEROY&BOCH je dostupná ve všech odstínech, jako je dlažba silná 1 cm a tím se nabízí nespočet možností jejího využití. Dnes se také hodně používá do obývacích pokojů a ložnic dlažba v dekoru imitace dřeva. I v tomto designu nabízí například MARAZZI sérii TREVERKHOME20.

Oproti betonovým nebo teracovým dlažbám je benefitem stálobarevnost, nenasákavost, dobrá čistitelnost, pevnost, přesný tvar, mrazuvzdornost a široká škála speciálních prvků. Tuto dlažbu lze použít v podstatě kamkoliv na terasy, balkony, chodníky, okraje bazénů, veřejné venkovní prostory nebo schodiště.

Dlažbu můžeme položit do štěrku, písku, trávy, na terče nebo nalepit. Pokládka do štěrku je vůbec nejefektivnější a nejlevnější způsob pokládky ze všech. Žádné ústupky z designu, kvality, pokládky, zkrátka žádná omezení, stačí jen vybrat ze široké nabídky tu, co se vám bude líbit.

Nový katalog venkovní dlažby Outdoor 2.0 si můžete:

Více informací a aktuální prodejní akce si žádejte u vašeho prodejce nebo na kterékoliv z našich poboček v prodejní síti Ptáček - velkoobchod.

Přiložené soubory

Formát Velikost Akce
Katalog venkovních dlažeb - Outdoor 2.0. PDF 4.91 MB