Katalog venkovních dlažeb

Jak sladit terasu s interiérem? Na tuto otázku přinášíme odpověď ve formě našeho katalogu!

Katalog venkovních dlažeb zveřejněno: 2. 3. 2020

Často přicházejí zákazníci na naše studio s otázkou, jak technicky vyřešit bezstarostnou pokládku terasy a ještě ji sladit s dlažbou použitou v interiéru. Tato problematika je zejména aktuální, když obývací pokoj přímo navazuje na prostor terasy. Není třeba mít svázané ruce nabídkou různých betonových nebo teracových dlažeb. Řešením jsou 2 cm silné keramické dlaždice, které jsou ve stejném designu jako 1 cm dlažba použitá v interiéru celého domu.

Všechny tipy 2 cm dlaždic, vychází z původních sérií určených do interiéru. Vnitřní prostory s vnějšími tak mohou být dokonale sladěny. Například série MY EARTH OUTDOOR od VILLEROY&BOCH je dostupná ve všech odstínech, jako série do koupelen a tím se nabízí nespočet možností jejího využití. Dnes se také hodně používá do obývacích pokojů a ložnic dlažba v dekoru imitace dřeva. I v tomto designu nabízí například MARAZZI sérii TREVERKHOME20. Ve venkovních dlažbách je dostupná i imitace betonové stěrky, například LA CERAMICA série ICON.

U venkovních dlažeb je požadavek zejména na jejich odolnost. Musí odolat horkému letnímu slunci i zimním mrazům. Proto vždy sledujte, zdali dlažba má příznak mrazuvzdornosti. Oproti betonovým nebo teracovým dlažbám je benefitem stálobarevnost, nenasákavost, dobrá čistitelnost, pevnost, přesný tvar a široká škála speciálních prvků.

Tuto dlažbu lze použít v podstatě kamkoliv na terasy, balkony, chodníky, okraje bazénů, veřejné venkovní prostory nebo schodiště.

Dlažbu můžeme položit do štěrku, písku, trávy, na terče nebo nalepit.
Pokládka do štěrku je vůbec nejefektivnější a nejlevnější způsob pokládky ze všech. Žádné ústupky z designu, kvality, pokládky, zkrátka žádná omezení, stačí jen vybrat ze široké nabídky tu, co se vám bude líbit. Další suchou pokládkou je varianta na terče. Ty Vám jednoduše pomůžou vyřešit nerovnosti povrchu, terče se dají výškově nastavit až do 1m. Pokládka na lepidlo je obdobná jako v interiéru, pouze je nutné vybrat správný typ lepidla.

Nový katalog venkovní dlažby Outdoor 2.0 si můžete:

Více informací a aktuální prodejní akce si žádejte u vašeho prodejce nebo na kterékoliv z našich poboček v prodejní síti Ptáček - velkoobchod.

Přiložené soubory

Formát Velikost Akce
Katalog venkovních dlažeb - Outdoor 2.0. PDF 4.91 MB