Nový katalog krbů, kamen a kotlů

Přehledný výběr zástupců tuzemských i zahraničních výrobců tepelné techniky pro Váš byt, dům, chatu či chalupu.

Nový katalog krbů, kamen a kotlů zveřejněno: 28. 8. 2019

Představujeme letošní katalog krby, kamna a kotle na tuhá paliva. Uvnitř jsme pro vás připravili v přehledné formě výběr produktů z oblasti krbů a kamen, který Vám zároveň usnadní orientaci v širokém sortimentu topidel a různých možnosti způsobů vytápění obytných i rekreačních objektů. Katalog a výběr sortimentu jsme letos opět rozšířili a to o celých 8 stran, včetně značkového příslušenství pro krby a kamna rakouského výrobce Lienbacher.

Kompletní sortiment uvedených vybraných výrobků jsme schopni dodat ve velice krátké době po objednání, v závislosti na skladové disponibilitě a výrobních kapacitách výrobce! Většinu prezentovaných produktů máme skladem na našich centrálních distribučních místech. O aktuální dostupnosti jednotlivých výrobků se můžete informovat na našich prodejních místech. O dostupnosti ostatních produktů z portfolia zastoupených značek se informujte u našich prodejců.

Kvalitní zboží, ať už se jedná o kotel či kamna, vyžaduje pro správném zapojení a fungování, také profesionální odbornou montáž. Využijte našich partnerů a s požadavkem na úpravu či realizaci otopné soustavy oslovte vhodnou montážní firmu, kterou Vám rádi doporučíme. Výhodou je, kromě certifikované montáže a uvedení do provozu, rovněž snížená sazba DPH při nákupu samotného zdroje vytápění přímo od montážní firmy.

Katalog krby, kamna a kotle na tuhá paliva obsahuje 76 stran přehledně rozdělených do 6 kategorií:

  • Krbová kamna horkovzdušná i s výměníkem.
  • Peletová kamna a sporáky
  • Krbové vložky k obezdění a krbové stavebnice a plynové krbové vložky
  • Moderní a úsporné kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním a automatické kotle na tuhá paliva
  • Bohatý sortiment příslušenství jako jsou kouřovody, komíny, skla pod krbová kamna, regulace a další
  • Přehled nádrží pro akumulaci TUV

Nový katalog krbů a kotlů si můžete:

Více informací a aktuální prodejní akce si žádejte u vašeho prodejce nebo na kterékoliv z našich poboček v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Vybrané typy výrobků ze sortimentu krbů, kamen a kotlů si můžete na živo prohlédnout na našich pobočkách se specializovanou expozicí krbových studiích, která jsou součást studií koupelen na pobočkách Unhošť, Praha-Čestlice, Hradec Králové, Kutná Hora, Liberec, Březnice u Zlína, Teplice, Trutnov a Olomouc.