Nový katalog koupelen

Právě vychází nový katalog koupelen. Na 468 stranách přinášíme kompletní nabídku produktů a služeb poskytovaných prostřednictvím sítě koupelnových studií a našeho velkoobchodu.

Nový katalog koupelen zveřejněno: 15. 9. 2017

Přehledný pomocník pomůže s výběrem vhodných produktů a základní orientací v sortimentu pro koupelny, toalety, interiéry nebo domácí wellness. Katalog je rozdělen do několika přehledných sekcí. Tou nejdůležitější jsou kolekce koupelen, kde náš tým odborníků a designerů vybírá spolu s nákupními manažery ty nejzajímavější kombinace obkladů, dlažby, koupelnového nábytku a sanitárního vybavení.

Samotné kolekce jsou pro lepší orientaci zákazníků rozděleny do několika designových a cenových úrovní pod označením ECONOMY, BASIC, STANDARD, DESIGN, TOP. Sekci uzavírají kolekce pro speciální určení a veřejný sektor.

Druhou podstatnou část katalogu tvoří přehled produktů ze sortimentu obkladů a dlažeb, koupelnového nábytku, sprchového programu a sanitárního vybavení.

Závěr katalogu je věnován vytápění. Kromě nabídky koupelnového a interiérového topení a řešení pro ohřev teplé užitkové vody, se katalog zabývá rovněž alternativními zdroji. V nových technologiích vytápění vidíme budoucnost, proto i v našem katalogu najdete základní informace o tepelných čerpadlech, solárních a fotovoltaických systémech, které vám a vašim zákazníkům pomáhá řešit naše specializované oddělení technické podpory prodeje. Na našem specializovaném webu www.dotace-ptacek.cz poté naleznete aktuální informace o dotačních programech a možnostech jejich využití při financování výměny zdroje tepla za ekologičtější.

Nový katalog koupelen si můžete:

Spolupráce s našimi koupelnovými studii usnadňuje práci vám i vašim zákazníkům.