Novinky Zehnder 2016

Představujeme Vám novinky od společnosti Zehnder - specialisty na vytápění, 3 nové katalogy a inovativní jednotka ComfoAir Q.

Novinky Zehnder 2016 zveřejněno: 15. 11. 2016

Vážení zákazníci,

s dovolením vám představujeme aktuální novinky od společnosti Zehnder.

Katalogy

V návaznosti na průzkum potřeb zákazníků byly vytvořeny 3 nové katalogy designových radiátorů Zehnder v novém firemním stylu:

  • INDIVIDUÁLNÍ ŽIVOTNÍ STYL - kompletní obrazový katalog všech designových koupelnových a bytových radiátorů Zehnder.
  • HŘEJIVÉ TEPLO V KOUPELNĚ - katalog nejprodávanějších koupelnových radiátorů v základním a středním cenovém segmentu. Obsahuje kapitolu pojednávající o potřebné kvalitě radiátorů do koupelny, doporučený postup a zásady návrhu vhodného radiátoru do koupelny a také Akci Colours free, v rámci které jsou do 31. 3. 2017 vybrané radiátory v 6 nej. barvách prodávány za cenu barvy bílé. Nechybí novinky - dvě zcela nové řady asymetrických radiátorů, s jejichž využitím se stane zavěšení a sušení ručníků radostí pro celou rodinu a radiátory Zehnder Kleo s jemným designem v provedení svislém (vhodným rovněž do předsíně, chodby nebo kuchyně) a vodorovném nad vanu nebo pod okno.
  • KLASICKÝ I MODERNÍ STYL - Poslední katalog upozorňuje na přednosti a možnosti využití designových bytových radiátorů Zehnder Charleston a Zehnder Roda, vhodných pro klasické i moderní bydlení. Katalog obsahuje technické údaje a ceny vybraných modelů o výšce 60, 180 a 200 cm.

Všechny katalogy si můžete prohlédnout či stáhnout níže.

Nová generace větracích jednotek Zehnder ComfoAir Q

Zehnder, evropský leader v oblasti inovativních řešení pro komfortní větrání s rekuperací tepla přichází na český trh s novou generací větracích jednotek Zehnder ComfoAir Q. Nyní máte jedinečnou příležitost se s novými jednotkami poprvé seznámit. Prodej bude zahájen 1. ledna 2017. Zehnder ComfoAir Q postupně nahradí velice úspěšnou, spolehlivou a dobře známou řadu rekuperačních jednotek Zehnder ComfoAir 350/550 Luxe, které budou v prodeji min. do konce roku 2017.

Nové větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q zahrnují inovace v mnoha aspektech. Zejména co se týká energetické účinnosti jednotky Zehnder ComfoAir Q dosahují těch nejlepších hodnot, díky kterým splňují budoucí energetické standardy. Novinkou je nabídka jednotek ve 3 velikostech s odstupňovaným vzduchovým výkonem 350, 450 a 600 m³/h. To umožňuje optimální navrhování jednotek Zehnder ComfoAir Q. V neposlední řadě nová vlajková loď rekuperačních jednotek Zehnder zaujme rovněž svým nejmodernějším designem. Při vývoji nových větracích jednotek Zehnder ComfoAir Q byl kladen zvláštní důraz na zvýšení energetické účinnosti. Toho bylo dosaženo jednak optimalizací využití vnitřního prostoru (díky tomu jak výměník tepla ve tvaru diamantu, tak ventilátor mohou být větší) a také významnou optimalizací proudění vzduchu ve výměníku tepla. Variabilní výšky kanálků ve výměníku umožňují stabilní konstantní průtok vzduchu, který je pak směrován do ventilátoru s minimálním odporem vzduchu. Výsledkem je potřeba nižšího výkonu ventilátoru a tedy i nižší spotřeba el. energie. Vlivem nejnovější technologie ventilátorů jsou jednotky Zehnder ComfoAir Q nejen podstatně tišší, ale mají také velmi nízkou spotřebu energie. Nový patentovaný koncept filtrů rovněž pozitivně ovlivňuje vnitřní klima. Nyní jsou dva filtry umístěny na vstupu vzduchu do jednotky. Díky tomu jsou všechny komponenty jednotky chráněny před znečištěním od samého počátku. Kromě toho nové klapky filtrů zaručují jejich 100% těsnost a tím i nejvyšší možnou hygienu v jednotce a systému rozvodu vzduchu. Skládaný filtr s velkou plochou poskytuje lepší ochranu. Velmi zvláštní high-tech funkci má Flow Control. Tento řídící modul zajišťuje vyvážený konstantní průtok přiváděného a odváděného vzduchu v budově, což umožňuje efektivnější provoz větracího systému. Dosahuje toho tím, že ignoruje krátkodobé přechodné vlivy (např. poryv větru), čímž se zamezí negativní ovlivňování výkonu ventilátoru.

Přiložené soubory

Formát Velikost Akce
KLASICKÝ I MODERNÍ STYL PDF 2.08 MB
HŘEJIVÉ TEPLO V KOUPELNĚ PDF 2.72 MB
INDIVIDUÁLNÍ ŽIVOTNÍ STYL PDF 10.39 MB