Nové krbové studio v Unhošti

Představujeme vám nový koncept prezentace krbů, kamen a kotlů na tuhá paliva ve společností PTÁČEK - velkoobchod, a.s., krbové studio v Unhošti.

Nové krbové studio v Unhošti zveřejněno: 2. 10. 2017

Nově vybudované Krbové studio se nachází kousek od Prahy v Unhošti u Kladna. Studio krbů, kamen a kotlů je součástí stávajícího objektu, ve kterém se již nachází naše Instalatércentrum a Koupelnové studio.

Expozice čítá přes 60 krbů, kamen a kotlů na tuhá paliva včetně příslušenství. Mezi prezentované značky patří významní výrobci kotlů jako ATMOS, ATTACK, VIADRUS, DAKON, ROJEK nebo OPOP. Sortiment krbů a kamen reprezentují výrobci a značky NORDICA, PLAMEN, HS FLAMINGO, ABX, HAAS+SOHN, JOTUL, KARMA, ROMOTOP, LIPOVICA a další.

Koupelnové studio naleznete na adrese:
PTÁČEK - velkoobchod, a.s.
Studio krbů Unhošť
Lidická 1010
273 51, Unhošť

tel: +420 312 677 711
email: krby.unhost(zavináč)ptacek.cz

Otevírací doba studia:
Po - Pá 7:00 - 16:30 hod.
So - Ne zavřeno

Rádi vás přivítáme a obsloužíme i na kterémkoliv jiném koupelnovém studiu nebo Instalatércentru v rámci naší prodejní sítě PTÁČEK - velkoobchod. Výstavku sortimentu krby, kamna a kotle naleznete rovněž na našich pobočkách Praha-Jinočany, Svitavy a Ostrava nebo jako krbová studia integrovaná součástí studií koupelen na pobočkách Praha-Čestlice, Březnice u Zlína, Teplice a Trutnov. Vybrané modely si můžete prohlédnout i na našem webovém katalogu produktů.