Moderní vytápění 2018

Opět jsme se zúčastnili populární výstavy Moderní vytápění, která se konala 1.-4.2.2018 na výstavišti v Praze Holešovicích.

Moderní vytápění 2018 zveřejněno: 29. 1. 2018

Účastníme se celé řady odborných i veřejnosti přístupných veletrhů a jako lídr na trhu také pořádáme Veletrh Ptáček, který je největší specializovanou sortimentní výstavou svého druhu s množstvím zapojených dodavatelů v oboru TZB. Veletrh Moderní vytápění je jednou z dalších výstav, jíž je naše expozice součástí! Moderní vytápění je také často skloňované téma, která má u nás rozhodně zelenou!

Letos se veletrh konal v období 1.-4.2.2018 na výstavišti Praha - Holešovice. V pořadí již 13. ročník, se nesl v duchu vytápění, krbů, kamen a úspor energií a byl zaměřený především na moderní technologie topení, obnovitelné zdroje energií a zateplování.

Na našem stánku byly k vidění zajímavé technologie a výrobky z oblasti klimatizace, rekuperace a vytápění. Prezentovali jsme novou generaci termických solárních panelů CONCEPT, rekuperační jednotky, lokální větrací jednotky KORADO KORASMART a tepelná čerpadla STIEBEL ELTRON WPL Trend a DE DIETRICH Alezio. Kromě toho byly k vidění i automatické kotle na tuhá paliva, úsporný zplynovací kotel na dřevo, úsporný plynový kondenzační kotel, regulace a další.

Zákazníci si mohli prohlédnout produkty značek BAXI, BENEKOV term, CONCEPT, DE DIETRICH, HAAS+SOHN, KORADO, OPOP, PLUM, REGULUS, STIEBEL ELTRON, TECH CONTROLLERS, THERMO CONTROL, TWI a ZEHNDER.

Spolu s kolegy z oddělení technické podpory a obnovitelných zdrojů děkujeme všem účastníkům veletrhu za návštěvu.