Letní směs do ostřikovačů Concept

Hmyz a prach nemají na vašem čelním skle místo s novou letní směsí do ostřikovačů značky Concept. Dopřejte vám i vašemu vozu bezpečný a čistý výhled.

Letní směs do ostřikovačů Concept zveřejněno: 30. 5. 2018

S příchodem jara se do našich regálů vrátila i letní směs do ostřikovačů Concept! Neutrácejte za drahé směsi na pumpách a pohodlně si nakupte směs do ostřikovačů Concept s vaším běžným nákupem na našich Instalatércentrech.

Concept letní směs do ostřikovačů je balena v praktickém 3 litrovém plastovém kanystru. V případě potřeby ji lze rovněž ředit destilovanou vodou, čímž sice snížíte účinek protekčních látek a efekt nano-ochranné vrstvy skla, ale můžete několikanásobně navýšit její objem.

Concept letní směs je žlutá parfemovaná kapalina s vůní citrónu určená do ostřikovačů skel a automobilových reflektorů, mísitelná se všemi kapalinami na lihové bázi či destilovanou vodou, biologicky snadno odbouratelná.

Využijte naší akční nabídky a vyzkoušejte naši novinku v sortimentu výrobků Concept, dostupnou v síti našich Instalatércentrech, kde ji naši stálí zákazníci naleznou v regálu s nemrznoucími kapalinami nebo u prodejního pultu.

Přiložené soubory

Formát Velikost Akce
Leták - Concept letní směs do ostřikovačů PDF 368.77 KB