KOUPELNY Ptáček na FOR ARCH 2017

Již tradičně se naše společnost účastnila mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. I letos se mohli návštěvníci podívat na novinky a trendy ve světě koupelen prezentované ve dnech 19. – 23. 9. 2017 na našem stánku!

KOUPELNY Ptáček na FOR ARCH 2017 zveřejněno: 25. 9. 2017

Praha, 25.9.2017 - Stavební veletrh FOR ARCH, tradičně patří mezi největší a nejnavštěvovanější akce svého druhu v ČR, a proto jsme si naši účast, stejně tak jako v minulých letech nemohli nechat ujít.

Letos jsme se rozhodli ukázat návštěvníkům veletrhu to, co je u nás nového nejen ve vybavení koupelen, ale i v oblasti obnovitelných zdrojů. Na stánku KOUPELNY Ptáček byly k vidění například novinky od výrobců obkladů a dlažeb REFIN, VILLEROY & BOCH a LASSELSBERGER. Z výrobců a producentů sanity prezentovali své výrobky LAUFEN, HÜPPE, RAVAK, KEUCO, TECE, P.M.H. Za zmínku stojí rovněž nový dodavatel exkluzivního sortimentu HERITAGE, akční nabídka bazénů výrobce JACUZZI a produkty naší privátní značky Concept, které zde rovněž měly své expozice. Oddělení obnovitelných zdrojů prezentovalo rekuperace ZEHNDER, KORADO, klimatizace BAXI, tepelná čerpala DeDietrich a kotle BENEKOV.

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří nás ve dnech 19. až 23. září navštívili v prostorách naší veletržní expozice.