Katalog koupelen 2018

Aktualizované vydání katalogu koupelen. Kompletní přehled sortimentu z oblasti sanity, obkladů a dlažeb na 484 stranách k vyzvednutí na všech našich pobočkách.

Katalog koupelen 2018 zveřejněno: 13. 8. 2018

Katalog je již tradičně rozdělen do několika přehledných sekcí. Tou první a nejdůležitější jsou kolekce koupelen, které přináší inspiraci v podobě různých kombinací obkladů, dlažeb, sanity a koupelnového nábytku a vybavení uspořádaného v jednotlivých kolekcích seskupených do pěti kategorií.

Od základní řady Economy a Basic, přes Standard až po sortiment pro náročné zákazníky v kategoriích Top a Design. Pro speciální realizace máme připraveny koncepty pro hotely, veřejný prostor, wellness, školky nebo například invalidní program. Nejnáročnější klientelu osloví nový koncept Ptáček Premium, který přináší přehled a inspiraci ze segmentu exkluzivního sortimentu.

Následuje přehled sortimentu vybraných značek v oblastech obklady a dlažby, sanitární keramika a nábytek, baterie a sprchový program, vany a sprchové kouty, armatury a příslušenství, vytápění a ohřev vody.

Závěr katalogu je již tradičně věnován přehledu ostatních oblastí jako jsou alternativní zdroje vytápění, rekuperace a klimatizace a nebo fotovoltaika.

Nový katalog koupelen si můžete:

Spolupráce s našimi koupelnovými studii usnadňuje práci vám i vašim zákazníkům.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Katalog koupelen 2018-19 PDF 65.29 MB