Inventury na pobočkách Ptáček

Inventury na pobočkách Ptáček zveřejněno: 10. 11. 2022

S blížícím se koncem roku se přiblížilo i období inventur. Ty budou na jednotlivých pobočkách probíhat v různých termínech. Na otevírací dobu budou mít jen minimální dopad, přesto prosím počítejte, že částečná omezení s sebou ponesou, a to zejména na konci týdne, tj. v pátek a sobotu. O konkrétních termínech konání inventur na jednotlivých pobočkách vás budeme v předstihu informovat, informace získáte i od prodejců či od „svého“ obchodního zástupce a samozřejmě i přímo na pobočkových kontaktních stránkách.

V případě Instalatércenter a velkoobchodu budou u některých poboček začínat inventury už ve čtvrtek odpoledne po 12 hodině. V sobotu bude vždy zavřeno. Je to však individuální a aktuální oznámení budeme průběžně vkládat do poznámky kontaktu pobočky na webových stránkách.

V případě koupelnových studií budou probíhat inventury v pátek po 16 hodině, přičemž sobotní provoz již nebude omezen. Výjimkou jsou studia Černý Most a Čestlice.

V případě nejasností, či dotazů se neváhejte obrátit na svého obchodníka Ptáček, případně na naši zákaznickou linku 220 800 100.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Prehled_inventur-CR PDF 497.55 KB