Infotherma Ostrava 2019

Společnost PTÁČEK – velkoobchod, a.s. se již tradičně zúčastnila výstavy Infotherma, která se konala 21. - 24.1.2019 na výstavišti Černá louka v Ostravě.

Infotherma Ostrava 2019 zveřejněno: 21. 1. 2019

Stejně jako v předchozích letech se společnost PTÁČEK – velkoobchod, a.s. již tradičně účastnila výstavy Infotherma, která se letos konala v období 21. - 24.1.2019 na výstavišti Černá louka v Ostravě. Letošní 26. ročník se znovu zaměřil především na moderní a ekologické vytápění a snižování nákladů na topení a ohřev vody.

Z vystavovaných produktů byla prezentována nová generace termických solárních panelů CONCEPT, rekuperace a větrací jednotky CONCEPT a ZEHNDER, lokální větrací jednotky KORADO KORASMART, klimatizační jednotky BAXI LUNA CLIMA a tepelná čerpadla STIEBEL ELTRON, REGULUS a DE DIETRICH. Kromě toho výstavka našeho stánku obsahovala i prezentaci automatických kotlů na tuhá paliva, úsporný zplynovací kotel na dřevo, úsporné plynové kondenzační kotle DE DIETRICH a BAXI, úsporná krbová kamna HAAS+SOHN, moderní inteligentní regulace a další zajímavosti ze světa tepelné techniky, větrání a chlazení.

Zákazníci si mohli prohlédnout produkty značek ATTACK, BAXI, BENEKOV term, CONCEPT, DE DIETRICH, KORADO, REGULUS, STIEBEL ELTRON, TECH CONTROLLERS, SALUS, TWI a ZEHNDER.

Spolu s kolegy z oddělení technické podpory a obnovitelných zdrojů, děkujeme všem návštěvníkům za účast.