Infotherma Ostrava 2018

Společnost PTÁČEK – velkoobchod, a.s. se již tradičně zúčastnila výstavy Infotherma, která se konala 22. - 25.1.2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě.

Infotherma Ostrava 2018 zveřejněno: 22. 1. 2018

Společnost PTÁČEK – velkoobchod, a.s. se již tradičně zúčastnila výstavy Infotherma, která se letos konala v období 22. - 25.1.2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě. Letošní jubilejní 25. ročník se opět neobešel bez řady zajímavých novinek na naší veletržní expozici. Prezentovalo zde 342 domácích a zahraničních firem i institucí.

Z vystavených produktů zde byla prezentována nová generace termických solárních panelů CONCEPT, rekuperace, lokální větrací jednotky KORASMART a tepelná čerpadla STIEBEL ELTRON a DE DIETRICH. Kromě toho zde naleznete i prezentace automatických kotlů na tuhá paliva, úsporný zplynovací kotel na dřevo, úsporný plynový kondenzační kotel, regulace a další.

Zákazníci si mohli prohlédnout produkty značek ATTACK, BAXI, BENEKOV term, CONCEPT, DE DIETRICH, KORADO, REGULUS, ROJEK, STIEBEL ELTRON, TECH CONTROLLERS, TWI, VIADRUS a ZEHNDER.

Spolu s kolegy z oddělení technické podpory a obnovitelných zdrojů děkujeme všem zúčastněným za pomoc s realizací a zákazníkům za jejich návštěvu.