GRUNDFOS akce 2022

Spolehlivá řešení pro řadu případů čerpání, přináší oblíbená akce na vybrané produkty GRUNDFOS.

GRUNDFOS akce 2022 zveřejněno: 20. 6. 2022

Hledáte čerpadlo pro posílení tlaku vody, čerpání vody ze studny nebo odčerpání znečištěné vody? Chcete výrobky s nízkou hlučností, snadnou instalací nebo kompaktním provedením, které lze umístit i do omezených prostor. V Grundfos AKCI 2022 najdete přehled čerpadel pro čerpání vody v rodinných domech a zahradách, která uspokojí vaše požadavky a zajistí vám dlouhodobý a spolehlivý provoz. Čerpadla v AKCI nabízíme za zvýhodněných podmínek. Leták, který je níže, současně slouží jako rychlý návod pro výběr čerpadla pro danou aplikaci.

Čerpadla různých typových a výkonových variant a další produkty nyní zakoupíte za výhodné akční ceny v rámci naší prodejní sítě Ptáček - velkoobchod.

Akční nabídka obsahuje kromě jiného například čerpadla a domácí vodárny vhodné pro čerpání vody z kopaných studní či mělkých vrtů o hloubce až 8m. Ideální volba pro zásobování domácností pitnou vodou, zavlažování či využití na chatách a zahradách. Domácí vodárny disponují sací schopností až 8m a jsou připraveny pro okamžitou instalaci bez nutnosti dokoupení dalšího příslušenství. Výrobky jsou schváleny akreditovanou laboratoří pro trvalý styk s pitnou vodou.

Řešíte-li problémy s tlakem vody či využití dešťové vody, pak vám jsou určeny čerpadla a kompaktní posilovací stanice pro zvýšení tlaku z vodovodního řadu a zvyšování tlaku v rozvětvených potrubních systémech.

Nechybí ponorná čerpadla SB a SBA pro použití ve vrtech a kopaných studnách Ideální volba pro zásobování domácností pitnou vodou a pro zavlažování. Uvedená čerpadla jsou vyrobena z korozivzdorné oceli a opatřena přívodním kabelem vhodné délky. Délky kabelů korespondují s maximálním výtlakem jednotlivých typů čerpadel.

Další skupinu výrobků v akci tvoří kompaktní automatické přečerpávací stanice pro odvod splaškových vod z toalet, umyvadel, van, sprch či praček, z prostor mimo dosah přímého napojení na odpad nebo v místech, kde není přirozený spád. Stanice se vyznačují rychlou a snadnou instalací, robustní konstrukcí a spolehlivým provozem. Zaručena je u nich snadná výměna a servis. Pro použití ve větších a průmyslových objektech jsou určeny kompletní čerpací stanice Multilift.

Čerpadla a vodárny GRUNDFOS je možné objednat a zakoupit v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Více informací o produktech ze sortimentu inženýrských sítí (produkty pro dům a zahradu) a čerpadel a vodárenství požadujte u svého prodejce, obchodního zástupce nebo na našich Instalatércentrech.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Grundfos-akce-2022 PDF 4.93 MB