GRUNDFOS akce 2018

Ověřené řešení pro váš dům i zahradu. Vybírejte spolehlivé produkty, které vám nabízíme prostřednictvím široké prodejní sítě našeho velkoobchodu.

GRUNDFOS akce 2018 zveřejněno: 26. 3. 2018

I letos přináší společnost GRUNDFOS, výrobce čerpadel do průmyslového i privátního sektoru, svou akční nabídku zaměřenou na domácnost, dům a zahradu. Čerpadla různých typových a výkonových variant a další produkty nyní zakoupíte za výhodné akční ceny v rámci naší prodejní sítě Ptáček Velkoobchod.

Letošního vydání akčního letáku uvádí loňská novinka domácí vodárna GRUNDFOS SCALA2. Plně integrovaná vodárna zajišťuje stálý tlak na všech odběrných místech. Je vybavena frekvenčním měničem, tlakovou nádobou, snímačem a zpětnou klapkou.

Skupinu produktů čerpadel do vrtaných studní a vrtů reprezentují ponorná čerpadla, tzv. píštaly GRUNDFOS SQ a SQE. Čerpadla jsou určena pro vrty s hloubkou větší než 8 metrů. Jejich hlavní výhodou je možnost instalace do úzkých profilů vrtů a kvalitní korozivzdorný materiál, z něhož jsou vyrobeny. Pro kombinované použití (domácnost vs. průmysl a výroba) je vhodnou alternativou GRUNDFOS SP. Některá čerpadla do studní a vrtů je možné rovněž zakoupit ve výhodných setech.

Čerpadla do kopaných studní reprezentují ponorná čerpadla GRUNDFOS SB a SBA (verze bez a s integrovanou řídící jednotkou). 5” ponorná čerpadla s mnohostranným použitím v domácnostech a zahradách disponují taktéž hygienickým atestem pro kontakt s pitnou vodou. Jsou vhodná pro čerpání neznečištěné vody ze studní a širokých vrtů do hloubky 8 metrů.

Sortiment čerpadel do studní a vrtů doplňují, kromě již zmíněné novinky GRUNDFOS SCALA2, domácí vodárny GRUNDFOS MQ a GRUNDFOS Hydrojet s čerpacím výkone až 5m3/h. Pro jednodušší instalace je vhodné použít ověřené čerpadlo GRUNDFOS JP za velmi příznivou cenu.

V sortimentu přečerpávačů je prezentována inovovaná řada GRUNDFOS SOLOLIFT2 s variantami pro sprchu, wc a vanu. Pro připojení toalety jsou to konkrétně modely GRUNDFOS SOLOLIFT2 WC-1, WC-3 a CWC-3 s možností instalace do příčky. Pro odvod šedé odpadní vody je to model GRUNDFOS SOLOLIFT2 D-2, který je možné instalovat pod sprchový kout či umyvadlo a GRUNDFOS SOLOLIFT2 C-3 s možnosti připojení pračky. Kompletní sortiment přečerpávacích stanic doplňuje průmyslový model GRUNDFOS MULTILIFT a přečerpávač kondenzátu z kotlů a chladících jednotek GRUNDFOS CONLIFT1.

Nabídku cenově zvýhodněných produktů uzavírají ty nejlepší modely kalových čerpadel GRUNDFOS UNILIFT CC, KP a AP. Ty jsou určeny pro odvod odpadních a splaškových vod z jímek, septiků či retenčních nádrží. Samostatnou kategorií jsou robustní litinová kalová čerpadla GRUNDFOS SEG s řezacím zařízením.

Kompletní přehled produktů a ceny naleznete v příloze níže. Platnost akce je od 20.3. do odvolání.

Čerpadla a vodárny GRUNDFOS je možné objednat a zakoupit v prodejní síti Ptáček Velkoobchod. Více informací o produktech ze sortimentu inženýrských sítí (produkty pro dům a zahradu) a čerpadel a vodárenství požadujte u svého prodejce, obchodního zástupce nebo na našich Instalatércentrech.

Přiložené soubory

Formát Velikost Akce
Akční leták - GRUNDFOS akce 2018 PDF 3.15 MB