Filtry na dešťovou vodu HONEYWELL FF

Společnost HONEYWELL v tomto roce zavádí na trh zcela novou řadu filtrů na dešťovou vodu pod označením série "FF", které nově zařazujeme do našeho.

Filtry na dešťovou vodu HONEYWELL FF zveřejněno: 4. 8. 2017

Znečištění dešťové vody vzniká z několika příčin. Kvalitu dešťovky ohrožují rozpuštěné a nerozpuštěné látky v atmosférických srážkách, znečištění, které se během bezdeštného období nahromadí na povrchu území a nebo vznikne při kontaktu dešťové vody s materiálem na povrchu území. Pro mechanické očištění dešťové vody před vstupem do jímky či nádrže by měla sloužit soustava okapových filtrů (například gajgr či odborně lapač střešních splavenin) a filtrační šachta pro zachycení hrubých nečistot. Takto filtrovaná dešťovka je vhodná na zalévání či splachování v jednodušších systémech.

Pro použití vody v domácnosti, například na praní či splachování je potřeba vodu upravit. K tomu jsou vhodné jemné filtry na dešťovou vodu, které v nové řadě FF nabízí společnost HONEYWELL ve třech typových provedeních, lišících se kvalitou filtrace dešťové vody dle požadavků. Filtry na dešťovou vodu jsou určeny pro kapalné médium (vodu) s max. teplotou 45°C, a maximálním provozním tlakem systému PN6.

 • Filtr Simplex (FF20) je nejlepším řešením pro aplikace, kde je zapotřebí pouze jeden typ volitelné vložky. Může být osazen jemným sítem (verze MF), jež zabraňuje vniknutí znečišťujících částic, jako jsou úlomky rzi, konopná vlákna a zrnka písku. Nebo může být vybaven vložkou s aktivním uhlím (verze AC), odstraňující pachy a stopy organických látek, chloru, insekticidů, pesticidů či rozpouštědel.
 • Filtr Duplex (FF40) spojuje v jednom těle dvě filtrační vložky – jak jemné síto, tak vložku s aktivním uhlím.
 • Filtr Triplex (FF60) nabízí nejkomplexnější řešení filtrace dešťové vody kombinací tří vložek v jednom těle. První omyvatelný předfiltr zadrží nerozpustné látky, jemné síto zabraňuje vniknutí drobných mechanických nečistot a aktivní uhlí odstraňuje rozpuštěný organický materiál.

Filtry FF mají vnitřní závity o rozměru 3/4". U verze Simplex a Duplex (FF20 a FF40) jsou součástí balení 2 adaptéry na vnější závity 1". Verze Triplex jsou součástí balení 4 adaptéry na vnější závity 3/4" a 1".

Filtry na dešťovou vodu HONEYWELL FF
Typ
Objednací číslo
Popis
MOC*
Simplex FF20-AC Filtr s vložkou s aktivním uhlím 1 437,- Kč
Simplex FF20-MF Filtr se sítem s jemností 25µm 1 241,- Kč
Duplex FF40 Filtr se sítem s jemností 25µm a vložkou s aktivním uhlím 2 222,- Kč
Triplex FF60 Filtr s omyvatelným předfiltrem s jemností 100µm, síto 25µm a vložkou s aktivním uhlím 3 594,- Kč

*Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%, platné pro rok 2017, aktuální cenu vám na požádání sdělí váš prodejce.

Výhody chytrého řešení filtrů na dešťovou vodu HONEYWELL:

 • Velká plocha síta
 • Vyměnitelné filtrační vložky
 • Jednoduchá obsluha
 • Spolehlivé a testované zařízení

Filtry na dešťovou vodu série FF výrobce HONEYWELL můžete objednat a zakoupit v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Na kteroukoliv z našich poboček nebo přímo k zákazníkovi jsme schopni dodat požadované zboží v rámci několika pracovních dnů od objednání. Více informací o produktech ze sortimentu divize Instalací požadujte u svého prodejce, obchodního zástupce nebo na našich Instalatércentrech. Kompletní sortiment výrobků značky HONEYWELL je k objednání a zakoupení v prodejní síti Ptáček - velkoobchod.

 • Filtry na dešťovou vodu Honeywell FF20
 • Filtry na dešťovou vodu Honeywell FF40
 • Filtry na dešťovou vodu Honeywell FF60
 • Filtry na dešťovou vodu Honeywell FF20

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Katalogový list - Filtry FF20-FF40 PDF 762.43 KB
Katalogový list - Filtr FF60 PDF 902.91 KB