Exkluzivní kamna HAAS+SOHN

Nově náš široký sortiment rozšiřujeme o exkluzivní krbová kamna HAAS+SOHN KLÁRA a MAGELIK III. Překvapí vás nejen výkon, ale i výborná cena!

Exkluzivní kamna HAAS+SOHN zveřejněno: 19. 2. 2018

V roce 1995 se začala v Děčíně psát nová historie. Navázala tak tradici výroby kamen v místním závodě. Spojením rakouského výrobce krbových kamen s tradičním českým kovozávodem vzniká značka HAAS+SOHN Rukov. Od té doby produkuje firma řadu krbových kamen, krbových vložek, kachlových kamen na tuhá paliva a také ekologických kamen na peletky pro evropské a světové trhy.

Kromě tradičních výrobků, z nichž řadu naleznete i v našem výběrovém katalogu krbů, kamen a kotlů jsou nově v našem portfoliu exkluzivní modely vyznačující se velice dobrými výkonovými parametry a přijatelnou cenou. Vybrali jsme pro vás 3 modely o běžném výkonu do 6-7 kW a schopnosti pohodlně vytopit menší prostory.

Výhody krbových kamen HAAS+SOHN:

  • Účinnost přes 80%
  • Výkonný zdroj topení bez nutnosti připojení vody či elektřiny
  • Pohodlně vytopí prostory o objemu až 130 m3
  • Kvalitní materiály a zpracování
Celolitinové kamna a sporáky HAAS+SOHN
Model
Výkon
Účinnost
Vytápěný prostor
KLÁRA černá/smetanová 2-6,3 kW
80,2 %
113 m3
KLÁRA černá/kaštan 2-6,3 kW
80,2 %
113 m3
MAGELIK III s plotýnkou 2,2-7,1 kW
80,0 %
130 m3

Vybrané modely krbových kamen HAAS+SOHN KLÁRA a MAGELIK III můžete objednat a zakoupit v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Všechny produkty máme v dostatečné zásobě skladem na našich centrálních distribučních místech. Na všechny naše pobočky nebo přímo k zákazníkovi jsme schopni kamna, nebo příslušenství k nim dodat v rámci několika pracovních dnů od objednání. Více informací o produktech ze sortimentu vytápění a ohřev vody požadujte u svého prodejce, obchodního zástupce nebo na našich Instalatércentrech. Kompletní sortiment výrobků značky HAAS+SOHN je k objednání v prodejní síti Ptáček - velkoobchod.

Prohlédněte si rovněž náš výběrový sortiment krbů, kamen a kotlů na tuhá paliva dostupný v naší prodejní síti v novém katalogu krbů, kamen a kotlů.