Dotace Dešťovka - aktuální stav!

Aktuální stav čerpání dotačního programu Dešťovka a vývoj v následujících měsících.

Dotace Dešťovka - aktuální stav! zveřejněno: 3. 8. 2017

Vážení zákazníci,

přestože Češi vzali na konci května balík 110 milionů korun dotací na využití dešťové vody útokem, zatím má jistotu přiklepnutých peněz jen necelá pětistovka z 2279 žadatelů. Ti, kteří podmínky dotace už splnili a dotaci získali, se s největší pravděpodobností obrátí na vás, odborné montážní firmy. Naše společnost se na tuto situaci připravila a kompletní sortiment máme naskladněn na vybraných pobočkách. S technickými záležitostmi vám pomůže náš specializovaný tým inženýrských sítí.

Připravte se na zvýšený zájem zákazníků

To, že pitné a potažmo i užitkové vody začíná být kritický nedostatek, již není nic tajného, přečíst si o tom můžete i spoustu článků na odborných portálech a zpravodajských serverech. I díky tomu se MŽP a SFŽP rozhodlo k vyhlášení 2. výzvy s alokací 240 milionů korun. Příjem žádostí bude zahájen 7. září 2017 v 10:00 a očekávat lze až 5000 nových žádostí.

Seznam produktů s akčními informací naleznete v příloze níže.

Podpora, kterou investor může získat v celé ČR, se týká akumulace srážkové vody pro zálivku a splachování WC a využití přečištěné odpadní vody s možným využitím srážkové vody.

Více informací naleznete na www.destovka-ptacek.cz.

Přiložené soubory

Formát Velikost Akce
Akční leták - Produkty Dešťovka PDF 383.53 KB