Domácí studna Hydraloop

Domácí studna Hydraloop zveřejněno: 25. 11. 2019

Zamezte plýtvání pitné vody do záchodu či na zahradu! Celosvětová potřeba ochrany vodních zdrojů nás vede k zamyšlení a nutnosti recyklovat vodu a znovu ji co nejhospodárněji využívat, tam kde je to vhodné. Nyní může každý z nás ve své domácnosti přistoupit ke konkrétnímu praktickému řešení, pořízení Bytové studny Hydraloop. Zařízení je určené na recyklaci šedé vody a přináší hned dvojí užitek. Kromě dobrého pocitu, že vodou neplýtváme, ale hospodárně ji využíváme, čímž chráníme životní prostředí, je to např. soběstačnost. To ocení i majitelé ostrovních domů nebo polosamot na periferiích. Ti všichni dobře ví, že pitná voda není samozřejmost a nebo, že plýtvání jakéhokoliv směru není správně .

Dalším aspektem jsou ušetřené finance za platby související s pitnou vodou určenou pro ryze užitkové účely spotřeby. Praní, splachování, zalévání, zde všude kupujete pitnou, často chemicky ošetřenou vodu a zároveň platíte stočné, pokud jste napojeni na obecní kanalizace a nevlastníte domácí ČOV. Hydraloop vodu znovu recykluje a umožní její další využití.

Budete se chtít pochlubit. Moderní design Bytové studny Hydraloop, výběr z různých velikostí a barev, umožní její umístění kdekoliv v domě, dokonce i v panelovém bytě a nejenom v technických prostorách nebo v garáži. Provoz Bytové studny Hydraloop neruší, provozní hlučnost je srovnatelná například s chodem běžné myčky na nádobí.

Jak to celé funguje?

Odpadní voda z vany a sprchy (šedá voda) se vyčistí pomocí Bytové studny Hydraloop přímo u vás doma. Moderní technologie využívá aerobní biologické procesy a je vybavena UV lampou, která vyčištěnou vodu zbavuje většiny virů a bakterií. Voda je pak opět uvedena do oběhu separátním rozvodem užitkové vody a může se znovu využít na praní a splachování toalety. U modelu Hydraloop Xtra také na zalévání zahrady nebo napouštění bazénu, model Hydraloop Xtra zároveň umožňuje recyklovat i šedou pračkovou vodu.

Pro využití Bytové studny Hydraloop musíte stavebně připravit vhodné místo v domě a to včetně rozvodů vody a odpadů.

Výhody inovativní technologie Bytové studny Hydraloop:

  • Před pořízením bytové studny můžete požádat o dotaci z programu Dešťovka. Získat můžete až 50 % vložených nákladů.
  • Pořízením můžete eliminovat až 50 - 80 % spotřeby pitné vody v domácnosti
  • Žádná chemie. Bezúdržbový provoz, samočistící technologie, nízké provozní náklady
  • Možnost WIFI připojení a ovládání pomocí přehledné aplikace

Doporučujeme všem zákazníkům využít vždy odbornou instalaci zařízení včetně napojení na wifi a jeho nastavení. Nezapomeňte také na uzavření smlouvy na pravidelný roční servis, která je nezbytnou pro zachování záruky.