Conceptem vybavíte celou koupelnu

Značka, která je kvalitní, variabilní, ucelená i cenově dostupná.

Conceptem vybavíte celou koupelnu zveřejněno: 20. 6. 2021

Postupně značka Concept v nabídce koupelen Ptáček již zdomácněla, je dobré si ale připomenout, že jde o kvalitní produkty s přidanou hodnotou, v podobě příznivé ceny. Za vysokou kvalitou stojí přední světoví výrobci, jako je například ALCAPLAST, BETTE, CATALANO, COMAP, EMCO, DŘEVOJAS, IDEAL STANDARD, GEBERIT, HANSA, HONEYWELL, VILLEROY & BOCH, či RAVAK, ZEHNDER a desítky dalších.

Široké spektrum produktů, které postihne celý sortiment běžných výrobků pro sanitu, topení a instalace, vybírají odborníci ve spolupráci s celoevropským sdružením odborných velkoobchodů EDT GmbH, mezi které jako jediní v republice patříme i my. Díky tomu můžeme přinášet kvalitu za zlomek ceny.

S výběrem jednotlivých produktů vám rádi poradí naši odborní prodejci a zároveň vám cenným pomocníkem bude Technický ceník Concept. (níže ke stažení, nebo je k dispozici na Instalatércentrech). Poskytne vám základní informace potřebné k uspořádání budoucí koupelny a technické řešení, které bude vítané pro zapojení jednotlivých produktů. Z technického ceníku se dozvíte především o specifikaci, zapojení, materiálech a podobně u mnoha výrobků z oblasti sanity, koupelnového nábytku, instalací, vodovodních i sprchových baterií, topení, ale i čerpadel.

Pokud jde o sanitární keramiku Concept, celý program je vysoce flexibilní. Dokáže svým designem vyhovět všem požadavkům. Sanita splňuje jak vysoké estetické nároky, tak i vrchovatě naplňuje míru funkčnosti, kvality a hygienických požadavků. Sanitární keramika Concept uspokojí i náročnější uživatele. K sanitární keramice concept najdete vždy designově vhodně navržené baterie, doplňky i nábytek.

Produkty Concept jsou plně dostupné na všech našich pobočkách a díky naskladnění jsme schopni dodávky velice rychle realizovat. Poskytujeme také kvalitní technickou podporu a profesionální poradenství. Postupně se daří rozšiřovat okruh výrobků Concept tak, abyste pod touto značkou měli k dispozici vše potřebné pro realizaci nové koupelny i rekonstrukce.

Výrobky naší privátní značky Concept můžete zakoupit exkluzivně v naší prodejní síti velkobchodu Ptáček. Prohlédněte si kompletní program v našem produktovém katalogu nebo si přečtěte více o značce privátních značkách.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Concept_technicky_cenik PDF 28.56 MB