Bonus k nákupu kamen HAAS+SOHN

165 let kvality! Až do 31.1.2020 můžete nakoupit kvalitní kamna HAAS+SOHN s dodatečným bonusem.

Bonus k nákupu kamen HAAS+SOHN zveřejněno: 3. 10. 2019

Tradiční výrobce krbů a kamen, společnost HAAS+SOHN slaví 165 let, při této příležitosti můžete získat 165 kg pelet nebo bonus k nákupu vybraných modelů kamen. Jak na to?

1. Zakupte do 31.1.2020 vybraný model kamen HAAS+SOHN ze série ANTIC, FARUM nebo JONSBO pro získání patřičného bonusu.
2. Zaregistrujte se do aplikace.
3. Získejte jeden z bonusů od společnosti HAAS+SOHN.

nebo

1. Zakupte do 31.1.2020 jakýkoliv z modelů peletových kamen.
2. Zaregistrujte se do aplikace a získáte prodlouženou záruku na 36 měsíců a jděte na www.haassohn-rukov.cz/peletyzdarma a zanechte zde na sebe kontakt.
3. Společnosti HAAS+SOHN Vám pošle poukaz na pelety zdarma.

Kromě tradičních výrobků HAAS+SOHN, z nichž řadu naleznete i v našem výběrovém katalogu krbů, kamen a kotlů jsou nově v našem portfoliu exkluzivní modely vyznačující se velice dobrými výkonovými parametry a přijatelnou cenou.

Využijte akční nabídky na vybrané modely krbových kamen HAAS+SOHN, které můžete objednat a zakoupit v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Vybrané produkty HAAS+SOHN z katalogu krbů, kamen a kotlů máme skladem na našich centrálních distribučních místech, přesnou nabídku skladového sortimentu žádejte u vašeho prodejce. Na všechny naše pobočky nebo přímo k zákazníkovi jsme schopni kamna, nebo příslušenství k nim dodat v rámci několika pracovních dnů od objednání. Více informací o produktech ze sortimentu vytápění a ohřev vody a krbů a kamen požadujte u svého prodejce, obchodního zástupce nebo na našich Instalatércentrech. Kompletní sortiment výrobků značky HAAS+SOHN je k objednání v prodejní síti Ptáček - velkoobchod.

Přiložené soubory

Formát Velikost Akce
Akční leták - Bonus k nákupu kamen HAAS+SOHN PDF 799.71 KB