Bezbariérové vany s dvířky TROJAN

Stáří či snížená mobilita vyžaduje spoustu kompromisů a náročných řešení. Chytrá novinka v našem sortimentu výrazně zlepší komfort osobní hygieny.

Bezbariérové vany s dvířky TROJAN zveřejněno: 29. 5. 2019

Kromě rozšiřování nabídky našeho standardního sortimentu, který se snažíme přinášet i inovativní nebo speciální výrobky vyznačující se svou unikátnosti, ať už v oblasti použití či uživatelského komfortu. Jednou z takovýchto inovací a zároveň specificky funkční, produktem je speciální typ bezbariérových van s dvířky.

Kvalitní akrylát pro vysokou tvarovou stálost a odolnost, výroba podle nejvyšších standardů, moderní design, to jsou jen jedny z benefitů. Tím hlavním je bezbariérový přístup, tedy v uvozovkách. Vstup je řešen pomocí dvířek prostorem s velmi nízkým prahem. Pokud se jedná o nabídku van, je systém vany s dvířky tím nejpříjemnějším způsobem pro zajištění maximálního komfortu z koupání pro osoby s omezenou hybností a seniory.

Více o vanách s dvířky STYLE a SOLARNA:

  • Kvalitní materiály a přísné výrobní procesy
  • Komfortní standardizované rozměry 1700 a 1800 mm na 750 - 850 mm
  • Panely součástí dodávky výrobku
  • Dostupné jako skladový sortiment v naší prodejní síti

Dostupné modely:

Bezbariérové vany STYLE a SOLARNA
Typ
SOLARNA
STYLE 170
STYLE 180
Délka 1700 1700 1800
Šířka 850 750 800
Hloubka 535 535-575 535-575
Orientace L/P L/P
L/P
Typ tvarovaná obdélníková obdélníková

Speciální vany s dvířky STYLE a SOLARNA zakoupíte v prodejní síti Ptáček - velkoobchod. Vany máme skladem ve všech variantách na našich centrálních distribučních místech. Díky tomu jsme schopni jej dodat na naše pobočky nebo přímo k zákazníkovi ve velice krátké době od objednání. Více informací o produktech ze sortimentu sanita a koupelnové vybavení požadujte u svého prodejce, obchodního zástupce nebo na našich Instalatércentrech. Kompletní sortiment výrobků pro koupelny je k objednání ve spolupráci s našimi koupelnovými studii v prodejní síti Ptáček - velkoobchod a s jeho výběrem a oceněním vám pomohou naši specialisté.

  • Bezbariérové vany s dvířky TROJAN
  • Bezbariérové vany s dvířky TROJAN
  • Bezbariérové vany s dvířky TROJAN
  • Bezbariérové vany s dvířky TROJAN
  • Bezbariérové vany s dvířky TROJAN