BENEKOV B20 – nejlevnější aut. kotel

BENEKOVterm uvádí na trh svůj nejnovější model automatického kotle na uhlí v Ekodesignu, nazvaný BENEKOV B20.

BENEKOV B20 – nejlevnější aut. kotel zveřejněno: 13. 12. 2016

Vážení zákazníci,

představujeme vám novinku mezi automatickými kotli na uhlí. Benekov B20 je nejnovějším modelem mezi automatickými kotli dodávanými firmou BENEKOVterm.

Technické parametry kotel řadí mezi špičku v segmentu automatických kotlů na uhlí pro rodinné domy. Účinnost je až 94 % při spalování hnědého uhlí ořech 2. Emise při spalování obou certifikovaných paliv (hnědé uhlí a dřevní pelety) splňují parametry Ekodesignu. Příkon celého zařízení je pouhých 33 W. Kotel je vybaven řídící jednotkou BENEKOV EM800 R3.

Model Benekov B20 je ideální pro zákazníka, který nahrazuje starý zdroj v soustavě s jedním topným okruhem. Ke kotli je dodáván paket číslo 16. Při jeho použití poskytuje výrobce prodlouženou záruku. Na přání lze zvolit k ovládání kotle pokojový termostat s dotykovým displejem (ecoSTER TOUCH BN) a řídící jednotku lze na přání napojit na internet a kotel následně ovládat pomocí vzdáleného přístupu (ecoNET BN).

Novinka je dostupná v obchodní síti Ptáček Velkoobchod od ledna 2017. Kotel bude poprvé veřejně prezentován na výstavě Infotherma 2017 v Ostravě.

Více informací naleznete na webu Benekov.

  • BENEKOV B20 - Ptáček - Velkoobchod, a.s.
  • BENEKOV B20 - Ptáček - Velkoobchod, a.s.
  • BENEKOV B20 - Ptáček - Velkoobchod, a.s.

Přiložené soubory

Formát Velikost Akce
Leták BENEKOV B20 - zaváděcí cena PDF 321.32 KB