Až nastartujete plynový kotel

Přinášíme akční nabídku na řadu detektorů úniku plynů a chladiv z řady Testo.

Až nastartujete plynový kotel zveřejněno: 1. 12. 2022

S příchodem nové topné sezóny je v této době ještě důležitější, než kdykoli předtím, mít plynový systém v dobré kondici. Správně nastavený spalovací proces v plynových kotlích je tak ještě důležitější, než kdy byl. Stejně tak se v rámci hledání různých úspor se majitelé nemovitostí pouští do různých alternativ, spojených s regulací kotlů, jeho výměnou či úpravami.

Jakékoli zásahy do systému u plynových kotlů bychom měli nechat na odbornících. Jen zkušený řemeslník, znalý instalace a výměny plynových kotlů, zná nejlépe montážní postupy, ví, jak změřit těsnost systému a používá k tomu i speciální měřící a diagnostické přístroje. Například ty od firmy Testo. Právě nyní, kdy klesají teploty a kotle je nutné po letní přestávce opět uvést do provozu, jak se říká „nastartovat“, dochází občas k nepříjemným situacím, spojeným s únikem plynu. Právě z důvodu zvýšeného zájmu o měřicí přístroje, jsme ve spolupráci s firmou Testo, připravili slevovou akci. Máme pro vás řadu detektorů úniku plynů a chladiv z řady TESTO 316 za velmi příznivou cenu. Akční ceny budou platné do konce roku 2022.

Akční cena se vztahuje na tyto výrobky:

  • Detektor úniku plynu Testo - 316-1 elektronický, metan - CH4 0632 0316
  • Detektor úniku plynu Testo - 316-EX 0632 0336
  • Detektor úniku chladiva Testo - 316-3 0563 3163
  • Detektor úniku chladiva Testo - 316-4 Set 1 0563 3164

Kontrolou plynových rozvodů plynař zajistí, aby plyn zbytečně neunikal, kde nemá. K takové kontrole je ideální nová řada detektorů úniku plynu a chladiv Testo 316. Součástí těchto detektorů je například i světový unikát v podobě detektoru Testo 316-2-EX, který jako jediný na světě nabízí možnost detekce jak plynu, tak chladiv a to bez nutnosti výměny měřícího senzoru. Jeden detektor pro plynové kotle i tepelná čerpadla. S příchodem nového roku, se také můžete těšit na další novinky z produkce firmy Testo. Detektory úniku plynů a chladiv i další zboží můžete zakoupit na našich Instalatércentrech.