Akce s firmou MERABELL

Akce s firmou MERABELL zveřejněno: 10. 2. 2021

Ve spolupráci s firmou MERABELL specialistou na vývoj a výrobu připojovacích hadic, jsme pro vás připravili akční nabídku s názvem "MAG(NET)ICKÁ ŠEDESÁTKA".

Podmínky akce:

Kupte 60 metrové balení potrubí MERABELL CLASSIC nebo GAS PROFI, 60 kusů matic a 60 kusů těsnění ve stejném rozměru a ZDARMA vám dáme MAGNETICKÝ PÁKOVÝ LIS v ceně 9 999 Kč v systémovém kufru. I vy budete mít "PÁKU NA PRECIZNÍ SPOJE" Zapomeňte proto na nedokonalé natloukání. Každý profík ví, že perfektní pertl je základem pro bezpečný spoj. S magnetickým pákovým lisem MERABELL vytvoříte dokonalou dosedací plochu.

Výhody lisu MERABELL:

Magnetické čelisti a zámek zajišťují snadnou a rychlou výměnu bez použití dalších nástrojů. Součástí lisu je kompletní sada čelistí rozměrů DN8, DN12, DN15, DN20 a DN25. Lis a čelisti jsou uschovány v robustním systémovém kufru L-BOXX s patentovaným systémem spojování více kufrů.

Na podrobnosti akce se informujte u svého obchodního zástupce nebo v Instalatércentru, kde vám poskytneme další informace. Akce platí do odvolání nebo do vyprodání zásob.

Přiložené soubory

Název Formát Velikost  
Pakovy_lis_Merabell PDF 375.59 KB
Polis_akce_Merabell PDF 312.67 KB